Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mustafakemalpaşa’da unutulmadı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mustafakemalpaşa’da unutulmadı

admin admin -
41 0

Mustafakemalpaşa Belediye Lideri Mehmet Kanar periyodunda hayata geçirilen Murat Uzgur Manisiz Hayat Merkezi ve Saliha Halil Kanar Otizm Ünitesi öğrencileri hazırlamış oldukları şovlarla seyircilerden tam not aldı.

Göreve geldiği 5 yılda ‘’Engelsiz Şehir’’ mottosuyla Mustafakemalpaşa’yı çalışmalarıyla yine inşa eden Lider Kanar’’ Sevgi Varsa Mani Yok, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışmalarıyla 22 yıldır Türkiye’de bir gün değil her gün engelli bireylerimizin yanında oluyoruz. Mustafakemalpaşa’da engelli bireylerimiz için manisiz bir kent oluşturduk. Sanattan kültüre ve spora her manada sosyalleşebiliyorlar. Bu özel günde evlatlarımızın çalışmalarını görmek bizleri onurlandırdı.’’ Dedi.

Murat Uzgur Manisiz Ömür Merkezi Kursiyerleri, çeşitli dans şovları, Şiir dinletileri, spor ve müzik şovları ile izleyicilerden tam not aldı. Ağır alkışların yükseldiği ve cümbüşün tavan yaptığı program sonunda Manisiz Hayat Hatıra Panosunda Farkındalık için boyamalar yapan Lider Kanar ‘’ Sevgi, dayanışma ve empati ile manisiz bir hayatı daima birlikte inşa edeceğiz.” vurgusu yaptı..

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Şişecam Cam Konferansı'nda  Global Cam Sektörü Temsilcileri Bir Araya Geldi

İlgili Yazılar