Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Anadolu Efes Turkish Airlines EuroLeaguein İkinci Haftasında Real Madrid’i Ağırlayacak

Anadolu Efes Turkish Airlines EuroLeaguein İkinci Haftasında Real Madrid’i Ağırlayacak

admin admin -
51 0

Anadolu Efes, Turkish Airlines EuroLeague’in ikinci haftasında Real Madrid ile karşılaşacak. Bu dönem birinci defa EuroLeague’de seyircisinin karşısına çıkacak olan Anadolu Efes, yenilenen takımı ile kazanmak istiyor.

 

Pembe Top, Cansu Dere’nin Ellerinden Havalanıyor

Anadolu Sıhhat Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğinde göğüs kanseri farkındalığını artırmak için hayata geçirilen “Pembe Top Sahada” projesi bu yıl Real Madrid maçında gerçekleşecek. 2023’te 10. yaşını kutlayacak olan proje, göğüs kanserinde erken teşhisin ehemmiyetine dikkat çekerken, seyirciler 10. defa Pembe Top’a tanıklık edecek. Her yıl ekim ayı Göğüs Kanseri Farkındalık Ayı’nda alana dönen Pembe Top, başarılı oyuncu Cansu Dere’nin ellerinden havalanacak. 

 

Anadolu Efes, Pembe Top Alanda forması ile uğraş edecek

Hayata geçirdiği toplumsal sorumluluk projeleriyle basketbol dünyasına örnek olan Anadolu Efes, Anadolu Sıhhat Merkezi ile her yıl gerçekleştirdiği Pembe Top Alanda projesine özel olarak tasarlanan forması ile uğraş edecek. Göğüs kanserinde erken teşhisin sembolü haline gelen proje için hazırlanan pembe ayrıntıların hakim olduğu forma ile “erken teşhis hayat kurtarır” bildirisi bir sefer daha verilecek.

 

Heyecan dolu müsabaka 20.30’da S Sport ve S Sport Plus’ta

 Anadolu Efes-Real Madrid müsabakası perşembe günü saat 20.30’da S Sport ve S Sport Plus’tan naklen yayınlanacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kumluca Atatürk Stadyumu'nun temeli atılıyor

İlgili Yazılar