Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Anadolu Hayat Emeklilik Hayat Sigortacılığı ve Bireysel Emeklilik Sektöründe En Mutlu İş Yeri oldu

Anadolu Hayat Emeklilik Hayat Sigortacılığı ve Bireysel Emeklilik Sektöründe En Mutlu İş Yeri oldu

admin admin -
114 0

Anadolu Hayat Emeklilik, Happy Place to Work firması ve Capital Mecmuası iş birliğinde gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Keyifli İş Yerleri Araştırması”nda; hayat sigortacılığı ve ferdî emeklilik bölümünde en memnun iş yeri seçildi. Şirket tıpkı vakitte, “Olağanüstü Çalışan Deneyimi” sertifikasını da almaya hak kazandı.

Happy Place to Work ve Capital Dergisi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Keyifli İş Yerleri” araştırmasına nazaran; Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortacılığı ve kişisel emeklilik dalında en keyifli iş yeri oldu. “Olağanüstü Çalışan Deneyimi” sertifikasını da almaya hak kazanan şirket, böylelikle üst düzeydeki çalışan tecrübesini tescilledi. Tertip yetkilileri, 19 Haziran 2023 tarihinde Anadolu Hayat Emeklilik ismine mükafatı Genel Müdür Murat Atalay’a takdim etti.

Kazandıkları ödül hakkında açıklama yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay, “Anadolu Hayat Emeklilik ailesiyle birlikte, dalımızda her vakit daha güzele ulaşmayı hedeflerken öncü ve yenilikçi çalışmalarımızla örnek bir şirket olmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın değerlendirmesi ve şirketimiz hakkında geri bildirimleri sayesinde aldığımız bu mükafatın yanı sıra, onların memnuniyeti bizim için çok değerli. ‘Türkiye’nin En Keyifli İş Yeri’ üzere değerli bir unvan ile bir arada ‘Olağanüstü Çalışan Deneyimi’ sertifikamızla, çalışma arkadaşlarımızın şirkete bağlılığını ve memnunluğunu tescilli olarak görmek bizim için bir gurur kaynağı oluşturuyor. İnanıyorum ki önümüzdeki devirde de gerek insan kaynakları uygulamalarımız gerekse kurum içi irtibatımızın artmaya devam eden başarısıyla keyifli çalışma ortamımızı sürdürülebilir olarak ileriye hakikat taşıyacağız. Tüm çalışma arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kapsamlı bir araştırma sonucu belirlenen En Memnun İş Yerleri Listesi; şirketlerin çalışan tecrübesi ve insan odaklı iş kültürünü destekleyen uygulamalar temel alınarak belirlendi. Araştırma kapsamında, çalışanların şirketten memnuniyetini anlamaya yönelik bir anket uygulaması gerçekleştirildi. Burada kâfi puanın alınmasının akabinde şirketin insan kaynakları uygulamalarının aktarıldığı HR Check süreci tamamlandı. HR Check değerlendirmesi, Happy Place to Work tarafından oluşturulan bağımsız bilim heyeti tarafından yapıldı. Her iki süreçten alınan puan ortalamalarının sonucu ise Anadolu Hayat Emeklilik’in liste ve sertifika muvaffakiyetini ortaya koydu.

İlginizi Çekebilir;  Merck Türkiye'de Pazara Erişim ve Fiyatlandırma Kıdemli Departman Müdürü Ataması

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar