Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Anadolu Sigorta, Cumhuriyetin 100’üncü Yılında Acenteleriyle Ankara’da Bir Araya Geldi

Anadolu Sigorta, Cumhuriyetin 100’üncü Yılında Acenteleriyle Ankara’da Bir Araya Geldi

admin admin -
51 0

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Anadolu Sigorta Acenteler toplantısı bu yıl 5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi. Cumhuriyetin 100’üncü yılı sebebiyle Ankara’da düzenlenen programın ikinci gününde ise Anıtkabir ziyaret edildi.

 

Anadolu Sigorta, “Geleneksel Acenteler Toplantısı”nı 5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdi. Cumhuriyetin 100’üncü yılı nedeniyle Ankara’da düzenlenen programda Anıtkabir ziyaret edilerek, Anadolu Sigorta İdare Şurası Lideri Füsun Tümsavaş tarafından Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakıldı.

İki gün süren programda workshop ve toplantıların yanı sıra Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi de ziyaret edildi. Düzenlenen gala gecesinde ise Acentelere kıdem, genel üretim başarısı ve performans ödüllerinin verildiği merasimin akabinde Zuhal Olcay sahne aldı. 

“Her vakit tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte kazanma prensibi ile çalışıyoruz”

Yapılan sunumlarla geçmiş periyodun değerlendirildiği ve uzun vadeli stratejilerin konuşulduğu toplantılarda acentelere seslenen Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, “Her sene sistemli olarak gerçekleştirdiğimiz acente buluşmalarımızı, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutladığımız bu sene, Ankara’da düzenlemek istedik. Bu vesileyle de daima bir arada Büyük Önder’in manevi huzurunda bulunmanın memnunluğu içerisindeyiz. Atatürk’ün talimatıyla kurulan bir şirket olarak, ülkemizin ikinci yüzyılında da var gücümüzle daima bir arada çalışmak için hazırız. Bu inançla tüm paydaşlarımızla birlikte şirketimizi gelecek yüzyılda da başarılara taşıyacağız” dedi.

 

Acentelerin Anadolu Sigorta’nın en kıymetli paydaşları olduğunun altını çizen Tuğtan şöyle devam etti: “En büyük gücü iş ortaklarımızdan alıyoruz. Bu nedenle yıl içinde sık sık bir ortaya gelmeye ve görüş alışverişinde bulunmaya uğraş ediyoruz. Anadolu Sigorta olarak her vakit tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte kazanma emeli taşıyoruz. İş ortaklarımızla ilgilerimizi geliştirmeye son derece ehemmiyet veriyoruz. Bu sayede, her geçen yıl sektörel pozisyonumuzu pekiştirmeye ve daha ileriye taşımaya da devam ediyoruz. Acente ve iş ortaklarımızın iş yapış biçimlerini güzelleştirmek bizim için öncelikli mevzulardan birini oluşturuyor. Sigorta dalında asırlık bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şirketimiz, sizlerin dayanağı ve emeğiyle çok uzun yıllar dala taraf vermeye devam edecek.”

İlginizi Çekebilir;  Özuslu: "Bütün dünyada ihtiyacımız olan şey barış"

 

Toplantının kapanış konuşmasını yapan İdare Konseyi Lideri Füsun Tümsavaş “Hepimiz için nitekim çok sıkıntı bir yılı geride bırakıyoruz. Şubat ayında, bizleri derinden sarsan, son yüzyılın en büyük afetlerinden birini yaşadık. Bu şiddetli periyodu omuz omuza çalışarak atlatan, sigortalılarımızın yaralarını sarmak için elinden gelen azami çabayı gösteren siz kıymetli acentelerimiz başta olmak üzere tüm Anadolu Sigortalılara bir sefer daha teşekkür etmek istiyorum. Her şirkete nasip olmayacak esaslı geçmişimizle, geleceğe ve yeniliklere adaptasyon becerimizle, fakat hepsinden kıymetlisi uzun yıllardır siz bedelli acentelerimizle oluşturduğumuz grup ruhumuzla çalışarak daha kaç başarılara imza atacağımıza ve şirketimize katma bedel sağlamaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar