Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Başkan Altay Konyalı Sporseverleri Milli Takıma Destek Olmaya Davet Etti

Başkan Altay Konyalı Sporseverleri Milli Takıma Destek Olmaya Davet Etti

admin admin -
52 0

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Türkiye’nin Letonya ile Konya’da oynayacağı maç hasebiyle A Ulusal Futbol Kadromuza muvaffakiyetler diledi. Konya’nın Ulusal Kadromuza her vakit uğurlu geldiğini belirten Lider Altay, Konyalı sporseverleri 15 Ekim Pazar günü Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak maçta Ulusal Ekibimize dayanak olmaya çağırdı.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Türkiye ve Letonya ortasında Konya’da oynanacak maç için A Ulusal Ekibe muvaffakiyetler diledi. 

A Ulusal Futbol Kadromuzun daha evvel Konya’da kıymetli zaferler kazandığını anımsatan Lider Altay, ulusalların 15 Ekim Pazar günü bir defa daha Konya’da kritik bir imtihan vereceğini lisana getirdi.

Gruptaki pozisyonu itibariyle Konya’da oynanacak Letonya maçının büyük değer taşıdığına dikkati çeken Lider Altay, “Daha evvel kentimizde oynanan Fransa, Hollanda ve İzlanda maçlarında olduğu üzere Letonya maçında da Konya olarak Ulusal Ekibimizi en hoş biçimde ağırlayacağız. Konya, ulusal grubumuza her vakit uğurlu geldi. Ekibimiz inşallah bu sefer de alacağı galibiyetle ülkemizi gururlandıracak. Ulusal Grubumuzun başarısı için Konya olarak tüm kalbimizle dayanak vereceğiz. Atletlerimizin azim ve yetenekleriyle bu güçlü maçtan da başarılı bir sonuç alacağına yürekten inanıyoruz. Türkiye’nin gururu olan ulusal ekibimize Letonya karşısında muvaffakiyetler diliyoruz” diye konuştu.

Başkan Altay, biletleri satışa çıkan Türkiye-Letonya Avrupa Şampiyonası Küme Eleme karşılaşmasının 15 Ekim Pazar günü 21.45’te Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda oynanacağını belirterek, tüm Konyalı futbolseverleri Ulusal Ekibe dayanak olmaya davet etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İzmir'in şampiyon öğrencileri

İlgili Yazılar