Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Arslan çalışmaları yerinde takip etti

Başkan Arslan çalışmaları yerinde takip etti

admin admin -
17 0

Edremit Belediyesi, Altınkum Mahallesi’ndeki cadde ve sokaklarda yol çalışmalarına devam ediyor. Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan da çalışmaları yerinde inceleyerek takımlara kolaylıklar diledi.

Edremit Belediyesi yaya ve araç geçişini kolaylaştırmak ulaşımı daha konforlu hale getirmek için ilçe genelinde çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı takımlar Altınkum Mahallesi Çetin Emeç Caddesi, Ege Caddesi, Başşehir Caddesi, 2029 sokak ve kontaklı sokaklarda toplam 10.000 metrekare taş döşüyor. Kilitli parke taş ile cadde ve sokakları kaplayan takımları Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan da yerinde takip etti.

Çalışmaları inceleyerek işçiye kolaylıklar dileyen Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, “Edremit için canla başla alın teri döken çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Edremit’in ulaşımda daha yüksek standartları yakalaması ve konforun sağlanması için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü’müzün planlaması dahilinde bu çalışmalar gerçekleştiriliyor. En kısa müddette Altınkum Mahallesi’nde bu cadde ve sokaklardaki çalışmalarımız tamamlanarak hizmete açılacak.” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kemer Belediyesi'nden ilçe genelinde temizlik çalışması

İlgili Yazılar