Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Başkan Erdem’den miniklere ilk gün sürprizi

Başkan Erdem’den miniklere ilk gün sürprizi

admin admin -
58 0

Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, okul hayatları yeni başlayan 1. sınıf öğrencilerinin yanlarındaydı. Miniklere eğitim hayatlarında muvaffakiyetler dileyen Lider Fazilet, günün anısına da kalem kutusu seti armağan etti. 

Yurt genelinde olduğu üzere Nilüfer’de de yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanı yaşandı. Bilhassa okul hayatları yeni başlayan miniklerin heyecanı diğerdi. 

Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet de öğrenci ve öğretmenlerin birinci ders zili sevinçlerine ortak oldu. Lider Fazilet, okul hayatına yeni başlayan minikleri sınıflarında ziyaret ederek onlara hayatlarının yeni devrinde muvaffakiyet diledi.

Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İlkokulu, Emir-Koop İlkokulu ve Hüsnü Züber İlkokulu’nu ziyaret eden Lider Fazilet, okul idarecileri ile de sohbet ederek belediye olarak nasıl takviye verebileceklerini konuştu. Sınıfları da ziyaret eden Lider Fazilet, okula başlamanın sevincini yaşayan  miniklerin yanında oldu. Öğrencilere küçük bir sürpriz de yapan Lider Fazilet, okul gereksinimlerinin bulunduğu kalem kutusu seti armağan etti. Aldıkları ikram karşısında memnun olan öğrenciler, Lider Erdem’e teşekkür etti. Lider Fazilet, ayrıyeten Hüsnü Züber İlkokulu’nda yeni eğitim öğretim yılı için düzenlenen açılış merasimini de izledi. 

Nilüfer Belediyesi, bu yıl Nilüfer’de ilkokula başlayan farklı okullarda yaklaşık 7 bin öğrenciye kalem kutusu seti armağan etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran: Nevü'lü öğrencilerle buluştu

İlgili Yazılar