Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan ılmazlar: Yeniden Adayım 

Başkan ılmazlar: Yeniden Adayım 

admin admin -
13 0

Başkan ılmazlar: Yine Adayım 

 

 

Beydağ Belediye Lideri Feridun Yılmazlar, Mart 2024’te yapılacak lokal seçimde tekrar aday olacağını tarihi Beydağ Kalesi’nde yaptığı canlı yayında duyurdu. 

Canlı yayın programında kendisine sorulan “Aday mısınız?” sorusu üzerine Lider Yılmazlar lokal seçimler için tekrar aday olduğunu açıkladı.  

 

Beydağ Belediye Lideri Feridun Yılmazlar, 2024’te gerçekleştirilecek mahallî seçimlerde başkanlık yarışında yer alacağını birinci defa açıkladı. Feridun Yılmazlar, “Ben aday adayı olacağım, parti merkezimiz aday gösterirse devam edeceğim. Cumhuriyet Halk Partisi Beydağ İlçe Örgütümüz ile omuz omuza seçime yürüyeceğiz. Memnun Beydağ için ve en değerlisi Beydağ’ımıza hizmet için aday olacağım.” dedi. 

 

“İlkleri Yaşattığımız Beydağ İçin Adayım” 

 

Başkan Yılmazlar, “1672 günlük hizmet sürecimiz göz açıp kapayana kadar geçti. Birinci günden beri ebediyen alanda tüm uğraşlarımızla çalıştık. Sel, sarsıntı pandemi, yangın üzere tüm aksiliklere karşın Beydağ’a nasıl hizmet edebileceğimizin uğraşı içinde olduk. Geçirdiğimiz 1672 günde, kısıtlı bütçemize karşın hizmetlerimizi sürdürmek için canla başla çabaladık. İşçilerinin maaşı bir gün bile gecikmeyen ender belediyelerdeniz. Dört buçuk yılda yapılmayanı yaptık, birincileri gerçekleştirdik. Yapılamaz denilenleri yaptık. Biz bunu yapamayız demedik. Buradan diyorum ki önümüzdeki periyot eksik yaptıklarımızı tamamlayalım, ulaşamadıklarımız için daha güçlü halde hizmet etmeye devam edelim, yarım kalan projelerimizi tamamlayalım, yeni projeler geliştirelim. Birincileri getirdiğimiz Beydağ’a dana birçok birinciler yaşatalım.’’ diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ege Üniversitesinde "Cumhuriyetin 100 Yılı Anıtı" törenle açıldı

İlgili Yazılar