Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Başkan Sandıkçı Dünya Şampiyonu Sporcuyu Ağırladı

Başkan Sandıkçı Dünya Şampiyonu Sporcuyu Ağırladı

admin admin -
54 0

Dünya şampiyonu olan ve memleketler arası başarılara imza atan Canikli ulusal atletler, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı’yı ziyaret etti.  

Özel olarak düzenlediği fiyatsız spor okullarıyla ilçedeki çocukları ve gençleri sporla buluşturan, düzenlediği etkinlikler ve programlarla vatandaşları spor yapmaya teşvik eden Canik Belediyesi’nin ulusal gruplara kazandırdığı sportmenler tarihi başarılara imza atmaya devam ediyor. Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, 2023 IFMA Gençler Dünya Muaythai Şampiyonası’nda  oyuncu profilleri ve çabaları ile izleyenleri kendilerine hayran bırakarak, dünya şampiyonluğuna ulaşan ve dereceler elde eden Canik Belediyespor Kulübü ulusal atletlerini makamında ağırladı. Dünya Muaythai Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olarak tüm ilçeye büyük gurur yaşatan Canik Belediyespor Kulübü ulusal atleti Mustafa Eren Doğan ile şampiyonada elde ettikleri derecelerle milletlerarası başarılara imza atan Canik Belediyespor Kulübü ulusal atletleri Beyzanur Durmuş ve Berkay Sezgin Demir’i başarılarından ötürü tebrik eden Lider Sandıkçı, atletlere armağan takdiminde bulundu. 

 

Sporculara Hediye 

Canik Belediyespor Kulübü atletlerini başarılarından ötürü tebrik eden, onlara armağan takdiminde bulunan Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçede yetiştirdikleri atletlerin değerli başarılara imza atmaya devam ettiklerini söyledi. Lider İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizde farklı branşlarla tertip ettiğimiz spor okullarımızla, gençlerimiz ve çocuklarımız başta olmak üzere her yaş kümesinden vatandaşımızı sporla buluşturmaya, ulusal ekiplerimize atletler kazandırmayı sürdürüyoruz. Ulusal kadrolarımıza kazandırdığımız atletlerimiz milletlerarası başarılara imza atmaya, ülkemizi en yeterli formda temsil etmeye devam ediyor. İnşallah önümüzdeki ulusal ve milletlerarası şampiyonalarda atletlerimizin başarılarına şahit etmeye devam edeceğiz. Bir kere daha Dünya Muaythai Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan ve dereceler elde eden değerli atletlerimizi yürekten kutluyorum. Atletlerimizin başarılarından katkıları bulunan ailelerimize, antrenörlerimize ve emeği geçen herkese canıgönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

İlginizi Çekebilir;  DEÜ'nün Formula ekibi Romanya'da fırtına estirdi

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar