Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan V. Özkan Kılıçdaroğlu İle Bir Araya Geldi, Desteğini Dile Getirdi

Başkan V. Özkan Kılıçdaroğlu İle Bir Araya Geldi, Desteğini Dile Getirdi

admin admin -
11 0

Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, CHP Genel Lideri Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Özkan, kurultayda Kılıçdaroğlu’nun yine genel başkanlığı kazanacağını tabir etti.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da parti genel merkezinde ziyaret eden Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, belediye çalışmalarıyla ilgili Kılıçdaroğlu’nu bilgilendirdi. Özkan, olağan kurultayda Kılıçdaroğlu’nun tekrar genel başkanlığa seçileceğine inandığını söz etti.

 

Hizmetleri anlattı

Görev müddeti boyunca Menderes’te gerçekleştirdiği hizmetler hakkında CHP Genel Başkan’ını bilgilendiren Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, belediye çalışmalarının yer aldığı bilgilendirme kitapçığını da Kılıçdaroğlu’na takdim etti. Toplumsal belediyeciliğin örneklerini Menderes’e sunan hizmetlerin anlatıldığı kitapta bugüne kadar ilçeye kazandırılan yatırımlar ve belediye yapısıyla ilgili bilgilere yer verildi.

 

Kılıçdaroğlu’na teşekkür

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, ‘’ Genel Başkan’ımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da parti genel merkezimizde ziyaret ederek hoş ilçemiz Menderes’imize yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacağımız hizmetleri anlatıp belediye yapımızla ilgili bilgi aktardık, Menderesli hemşehrilerimizin selamını da ilettik. Bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Genel Başkan’ımıza teşekkür ederim. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığımız takviyeyle toplumsal belediyeciliğin en hoş örneklerini Menderes’imize sunmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

 

Destek Kılıçdaroğlu’na

Kasım ayında gerçekleşecek CHP Olağan Kurultayında Kılıçdaroğlu’nun tekrar genel başkanlığa seçileceğine inandığını da söyleyen Özkan, ’’ Gerçekleşecek olağan kongremizi birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacağız. Kongremizden parti olarak güçlenerek çıkacağız. Sayın Kılıçdaroğlu’nun da yine genel başkanlığa seçileceğine ve onun liderliğinde mahallî seçimlerde büyük muvaffakiyete imza atacağımıza inancım tam.’’ diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yahyalı Belediyesi Yeni Sanayi Sitesi için İstişare Toplantısı yaptı

İlgili Yazılar