Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bayrampaşa’da Yenilenen Acil Servis Hizmete Açıldı

Bayrampaşa’da Yenilenen Acil Servis Hizmete Açıldı

admin admin -
50 0

Bayrampaşa Belediyesi tarafından baştan sona yenilenen Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nin acil servisi merasimle hizmete açıldı. Acil servisin açılışını Bayrampaşa Belediye Lideri Atila Aydıner, AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Halit Yerebakan ve Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ile birlikte gerçekleştirdi.

Sağlık işleri müdürlüğü dispanseri, hasta nakil ambulansları, fizik tedavi ve engelliler merkezi ile günde yüzlerce hastaya hizmet veren Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki devlet hastanesinin acil servis kısmını baştan sona yeniledi. Yenilenen acil servis, Bayrampaşa Belediye Lideri Atila Aydıner’in yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Halit Yerebakan, Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ile sıhhat çalışanlarının iştirakiyle hizmete açıldı. Yenileme çalışmasıyla birlikte hastalar daha konforlu bir ortamda sağlık hizmeti alabilecek.

“HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK”

Açılış merasiminde konuşan Lider Atila Aydıner, “Her şeyin başı sıhhat. Bizler Bayrampaşa Belediyesi olarak dispanserimiz, hasta nakil ambulanslarımız, fizik tedavi ve engelliler merkezimiz ile günde yüzlerce hastamıza hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra ilçemizdeki devlet hastanesinin acil servis kısmını de baştan sona yenileyerek hastaların daha konforlu bir ortamda sıhhat hizmeti almalarını sıhhat. İlçemiz ve halkımız için iyi olsun.”dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Abdullah Özyiğit, kurban satış alanını inceledi

İlgili Yazılar