Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Boreas Teknoloji Data Center İstanbul’a Ana Sponsor Olarak Katıldı

Boreas Teknoloji Data Center İstanbul’a Ana Sponsor Olarak Katıldı

admin admin -
39 0

Boreas Teknoloji Veri Center İstanbul’a Ana Sponsor Olarak Katıldı

Uluslararası alanda faaliyet gösteren Açık Holding çatısı altında yer alan Boreas Teknoloji, Türkiye’nin tek bilgi merkezi fuarı olan Veri Center İstanbul’a ana sponsor olarak katıldı. 

Dijital dünyanın kaleleri olarak bilinen bilgi merkezleri için faaliyet gösteren şirketler bu yıl Veri Center İstanbul’da bir ortaya geldi. Türkiye’de ve Dünya’nın farklı ülkelerinde yeni teknoloji üretim alanıyla data merkezlerine özel iklimlendirme tahlilleri sunan Boreas Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Murat Uzunoğlu “Her geçen saniye dijital datalar üretiyor, elde edilen bu bilgileri korumak ve saklamak için de bilgi merkezlerine muhtaçlık duyuyoruz. Dünyanın birbirinden farklı coğrafyalarında hayata geçen bilgi merkezlerinin iklimlendirme gereksinimleri çok büyük bir teknoloji ve altyapı gerektiriyor. Boreas Teknoloji olarak yaptığımız çalışmalarda gördük ki bilgi merkezlerine özel olarak iklimlendirme tahlilleri sunmak projelerin hayati seyri için yüksek kıymet taşıyor. Veri Center İstanbul da Türkiye’de data merkezi projeleri için en uygunların bir ortaya geldiği bir tertip. Biz de burada teknolojimizi ve eserlerimizi sergileme fırsatı buluyoruz. Data merkezlerinin birbirinden farklı gereksinimlerine özel olarak tahliller tasarlıyor ve değişen taleplere nazaran dönüşen eserler sunuyoruz. DC Master Adia Mechanic Cooler, DCI Inrow, DC Pro Hassas Denetimli DX Klima, Rack Kabinet Tahlilleri ve Taşınabilir Data Merkezi üzere değerli data merkezi projelerinde yer alan eserlerimizi iştirakçilerle paylaşıyoruz. Üstün mühendislik yeteneğimiz ve kaliteden ödün vermeyen yüksek üretim gücümüzle Veri Center İstanbul’un en dikkat çeken markalarından biri olmanın memnunluğunu yaşıyoruz.” dedi. 

Boreas Teknoloji, Projelerin Sürdürülebilirlik Seyahatine Eşlik Ediyor

Veri merkezi iklimlendirme eserlerinin geleceğin yeşil data merkezlerinin temelini oluşturduğuna da dikkat çeken Uzunoğlu “Sektörde öncü birçok eser ve çözümümüzle birçok ülkede konseyi satış organizasyonlarımız mevcut. Her eserimizde olduğu üzere bilgi merkezi için geliştirdiğimiz tahlillerde de dünyadaki kaynakların bizim için bir miras olduğuna inancımızla yüksek verimli sistemler geliştiriyoruz.’’ dedi.

İlginizi Çekebilir;  Türkiye E-Ticaret Büyüme Hızında Dünyada Üçüncü Sırada

Veri merkezi bölümüne katma bedel sağlayan bir şirket olarak konumlanan Boreas Teknoloji, projelerin sürdürülebilirlik seyahatine eşlik eden küresel standartlarda eser ve tahlilleriyle bu yıl da Veri Center İstanbul’da büyük talep gördü.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar