Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bosch Home Comfort, yeşil yaşam için tüm paydaşlarını birlikte yenilenmeye davet ettiği ‘RenewTogether’ platformunu duyurdu

Bosch Home Comfort, yeşil yaşam için tüm paydaşlarını birlikte yenilenmeye davet ettiği ‘RenewTogether’ platformunu duyurdu

admin admin -
14 0

Bosch Home Comfort, yeşil ömür için tüm paydaşlarını birlikte yenilenmeye davet ettiği ‘RenewTogether’ platformunu duyurdu

 

  • Bosch Home Comfort Türkiye, ‘RenewTogether (Birlikte Yenilenme)’ mottosuyla iklimlendirme dalındaki dönüşüme liderlik edecek ve paydaşlara iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında aktüel bilgileri ele alacak bir bağlantı platformunu başlatıyor.

 

İstanbul – Bosch Home Comfort Group Türkiye, iklimlendirme bölümündeki dönüşüm doğrultusunda bölümünün geleceğini şekillendirmede öncü rolünü güçlendiriyor. Şirketin sürdürülebilirlik ve yeşil teknolojilere olan bağlılığını bir kere daha vurgulayarak hayata geçirdiği ‘RenewTogether’ platformu, tüm paydaşları birlikte yenilenmeye davet ediyor. Platform, iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında bilgilendirme sağlayacak, yeşil hayat için paydaşlara yol gösterici olacak.

 

Bosch Home Comfort, küresel marka vizyonu olan “Make.Home.Comfort.Green”den hareketle etraf ve iklim alanında Ekoloji (Ecology), son kullanıcıya yönelik alanda Toplum (Society) ve tüm paydaşlar için sürdürülebilir bedeller üretmek üzere Sürdürülebilir İnovasyon (Sustainovation) başlıklarında projeler üreterek hayata geçiriyor. Karbon emisyonlarını azaltma, yeşil güç kullanımını artırma ve toplumsal sorumluluğa katkı sağlama maksadıyla sürdürülen faaliyetler, gelecek kuşaklar için daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya inşa etme maksadı doğrultusunda kararlılığı gösteriyor.

 

İş ortaklarıyla birlikte yenileniyor

Bosch Home Comfort, “RenewTogether” platformu aracılığıyla iş ortaklarını yenilenmeye davet ederken, iş ortaklarının ve toplumun yeşil hayatın bir kesimi haline gelmesini teşvik ediyor. Konuttaki konforu tekrar tasarlamak ve yeşil dönüşüm konusunda liderlik yapmakta kararlı olduklarını belirten Bosch Home Comfort Group Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, “İş ortaklarımızla birlikte bugüne kadar birçok başarılı periyoda imza attık, teknolojilere ve sektörel dönüşümlere istikamet verdik. İklimlendirme dalımız yesyeni bir periyoda başlıyor. Artık yeniliklere süratli ahenk sağlama, birlikteliğimizden güç alarak yenilenme vakti. RenewTogether platformumuzda, başta dalımızın geleceğiyle ilgili yeni haberler olmak üzere dünyanın gidişatıyla ilgili bilgiler paylaşacağız. Ekolojik, rakamsal bilgiler aktaracağız. Yeşil Hayat başlığında etraf, yenilenebilir güç üzere ekolojik istikrarımıza tesir eden değişimleri, tüketicilerdeki davranışları ve toplumsal sorumluluk projelerimizi ileteceğiz” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir;  8. Kemer Otomobil Festivali

 

Bu seyahatinde iş ortaklarını birlikte yenilenmeye ve güç birliği yapmaya davet eden Arman, “İş ortaklarımız işlerini başarılı devam ettirebilmek için kesimdeki değişikliklere ayak uydurmak ve yeşil dönüşümün bir kesimi olmak zorunda. Bu seyahatlerinde onların destekçisi olacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar