Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Bosch Partner Program Şehir Buluşmaları Samsun’da gerçekleşti

Bosch Partner Program Şehir Buluşmaları Samsun’da gerçekleşti

admin admin -
59 0
  • İş ortaklarına avantajlarla dolu iştirak sunan, dalın kapsamlı programı Bosch Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor. Bosch Partner Program Kent Buluşmaları kapsamında Samsun’da iş ortaklarının iştirakiyle gerçekleşti.

İstanbul – İklimlendirme dalının öncü firmalarından Bosch Home Comfort Group’un daldaki kapsamlı programı olarak iş ortaklarına sunduğu Bosch Partner Program’ın kent buluşmaları bu defa Samsun’da gerçekleşti.

Düzenlenen buluşma kapsamında iştirakçi iş ortakları Bosch Home Comfort eser ve hizmetlerini yakından tanıma fırsatı bulurken; geliştirilen son yenilikleri birinci ağızdan dinledi. Bosch Home Comfort dünyasından örneklerin de paylaşıldığı toplantıda iştirakçiler işlerini geliştirmelerine katkı sağlayacak tahlilleri uzmanlarla konuşarak öğrendi.

Keyifli ve verimli geçen toplantının akabinde düzenlenen eğlenceli yarışta dereceye giren üyelere sürpriz armağanlar dağıtıldı. Bosch Partner Program Kent Buluşması uzmanlar ve üyelerinin daima birlikte yedikleri akşam yemeğiyle noktalandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Soyer'den 100'üncü yıl mesajı

İlgili Yazılar