Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Burcu Tombul, Bomi Group Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

Burcu Tombul, Bomi Group Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

admin admin -
10 0
Burcu Tombul, Bomi Group Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı

 

UPS iştiraki ve sıhhat lojistiğinde kesim başkanı Bomi Group, Burcu Tombul’un Bomi Group Türkiye Ülke Müdürü olarak atandığını duyurdu.

 

Eylül 2020’den bu yana Bomi Group’ta Türkiye ve Rusya Finans Lideri olarak finansal idare mevzularında faal rol oynayan Burcu Tombul, yeni konumunda finans ve idare alanındaki engin deneyiminden yararlanarak kontrat idarelerini ve iş süreçlerini denetleyecek. Tıpkı vakitte Bomi Group Türkiye’nin yıllar içinde kurduğu esaslı müşteri alakalarını sürdürmek ve geliştirmekte aktif rol oynayacak olan Tombul, Bomi Türkiye Genel Müdürü Alen Voskericyan’a bağlı olarak misyon alacak.

 

Bomi Group Türkiye Ülke Müdürü Burcu Tombul, “Yeni vazifem için heyecan duyuyorum. Bomi Group ailesinin bir modülü olarak, özveriyle çalışan takımlarımıza liderlik etmeyi, kıymetli müşterilerimizle güçlü bağlantılar geliştirmeyi ve Türkiye’deki faaliyetlerimizin süregelen başarısına ve büyümesine katkı sağlamayı dört gözle bekliyorum. Birlikte, Bomi Group’un sıhhat lojistiğinde harikalık ve yenilikçilik konusundaki güçlü prestijini sürdürecek ve daha da yükselteceğiz” dedi.

 

Bomi Group, Burcu Tombul’un deneyiminin, azminin ve liderliğinin şirketin devam eden başarısına ve büyümesine katkıda bulunacağını tabir etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bayraklı'da sünnet şöleni

İlgili Yazılar