Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Bybit kullanıcıları Max Verstappen’in Japonya Grand Prix’si ve Pilotlar Şampiyonluğu zaferiyle tarihi çifte zafere imza atmasına tanıklık etti

Bybit kullanıcıları Max Verstappen’in Japonya Grand Prix’si ve Pilotlar Şampiyonluğu zaferiyle tarihi çifte zafere imza atmasına tanıklık etti

admin admin -
61 0

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, Max Verstappen’in dönemin son zaferini kazanarak tek bir dönemdeki toplam galibiyet rekorunu kırmasının akabinde, uzun müddettir ortağı olan Oracle Red Bull Racing ile yaptığı iş birliği sayesinde hayranlarını 2023 Formula 1 Japonya Grand Prix’sinde unutulmaz bir tecrübe yaşattı.

Yenilikçiliği, suratı ve şiddetli rekabete karşı amansız zafer arayışını kutlayan sanayiler olarak Formula 1 ve kripto ticareti, hudutları zorlama ve geleneklere meydan okuma konusunda misal bir ruhu paylaşıyor. Bybit’in seçkin hayranları Suzuka Pisti’nde birinci sınıf VIP koltuklar da dahil olmak üzere üst seviye izleme paketlerinden yararlandı. Özel bir yarış öncesi resepsiyonu da iştirakçilerin seçkin yarış kültürüne kendilerini kaptırmalarına ve Oracle Red Bull Racing’in yıldız pilotu Max Verstappen ile direkt kaynaşarak galibiyetini ve harika muvaffakiyetini kutlamalarına yardımcı oldu.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Oracle Red Bull Racing ile ortaklığımızı güçlendirerek dünya çapındaki taraftarları bu inanılmaz fırsatla güçlendirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bunun üzere işbirlikleri aracılığıyla, motor sporları ve kripto dünyasının bu önde gelen dünyalarına eşsiz erişim sağlayarak toplulukları zenginleştirmeyi amaçlıyoruz. Bybit, gelecek kuşaklara ilham vermek ve onların ilgisini çekmek için şampiyon bir grupla güçlerini birleştirmekten gurur duyuyor.”

Bybit’in emeli, tutkulu toplulukları teşvik etmek ve birinci sınıf paydaşlıklar ve etkinlikler aracılığıyla dallar ortasında ilişkiler kurmaktır. Şirket, gelişmekte olan teknolojilerin anlaşılmasını teşvik etmeyi ve global olarak yenilikçiler için uzun vadeli ilerlemeyi geliştirmeyi amaçlıyor.

Bybit, kripto toplulukları içindeki iştiraki artırmak için yenilikçi yollar keşfetmeye devam edecektir. Vizyoner kuruluşlarla stratejik ahenkler yoluyla, emelleri kriptonun kurucularını ve inananları tam potansiyellerine ulaşmaları için güçlendirmektir.

Bybit, 2018 yılında kurulan ve kripto yatırımcılarının ultra süratli bir eşleştirme motoru, kusursuz müşteri hizmetleri ve çok lisanlı topluluk takviyesi bulabilecekleri profesyonel bir platform sunan bir kripto para borsasıdır. Bybit, Formula 1’in son İnşaatçılar ve Şoförler şampiyonu Oracle Red Bull Racing grubunun, espor ekipleri NAVI, Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) ve Oracle Red Bull Racing Esports’un gururlu bir ortağıdır. 

İlginizi Çekebilir;  DİMES Bünyesinde Yeni Oluşturulan Türkiye Genel Müdürlüğüne Sektörün Saygın ve Deneyimli İsmi Cem Kurt Atandı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar