Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Canon, yaratıcılığı ve teknolojiyi buluşturan Fotoğraf Zirvesi’nde bu yıl da yerini alıyor!

Canon, yaratıcılığı ve teknolojiyi buluşturan Fotoğraf Zirvesi’nde bu yıl da yerini alıyor!

admin admin -
12 0
Canon, yaratıcılığı ve teknolojiyi buluşturan Fotoğraf Zirvesi’nde bu yıl da yerini alıyor!

Fotoğraf Tertipleri Derneği (FOTON) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Fotoğraf Tepesi, 17-18-19 Kasım 2023 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. 3 gün boyunca söyleşi, panel, fotoğraf gösterimi, sunum, workshop ve fotoğrafçılığa dair birçok aktivite eşliğinde devam edecek tepede Canon bir defa daha yerini alıyor.  

FOTON tarafından 2022 yılında birinci kere düzenlenen ve ağır ilgiyle karşılanan Fotoğraf Zirvesi’nin ikincisi; Kültür ve Turizm Bakanlığı ile fotoğrafçılık alanındaki pek çok kurumun katkılarıyla fotoğraf tutkunlarını tekrar Antalya’da ağırlıyor. 

Dünyanın dört bir yanındaki fotoğraf severleri bir ortaya getiren tepenin ikinci yılında da yer alacak olan Canon, son teknolojiye sahip eserleriyle iştirakçilere tekrar eşsiz bir tecrübe sunacak. “EOS R Sistemi’nin 5 yılı” kapsamında 2018’den bu yana geliştirilen 11 aynasız fotoğraf makinesi gövdesi, RF ve RF-S lens serisi ve çeşitli aksesuarlarının yanında son periyodun ses getiren vlog kameraları ve kompakt fotoğraf yazıcıları aktiflik alanında kurulacak Canon tecrübe alanında ziyaretçilerle buluşacak.

Zirvede iştirakçiler fotoğrafçılık alanında uzman 24 konuşmacı ile tanışma ve tecrübelerini paylaşma fırsatı yakalarken; kesimdeki son gelişmeler hakkında da bilgi sahibi olacak. Antalya’da Hotel Megasaray Westbeach’de gerçekleşecek tepe bu yıl Ahmet Sel, Ali Alışır, Alper Koç, İstek Eke, Bingür Sönmez, Coşkun Aral, Ebru Ceylan, Engin Özendes, Habip Koçak, Haluk Uygur, Leyla Türker, Murat Gür, Ozan Bilgiseren, Ozan Sihay, Serhan Serter, Serhat Koç, Silva Bingaz, Şinasi Bingeli, Uğur Gallenkuş, Uğur Umay üzere kıymetli isimleri ağırlayacak. 

Canon Eurasia Ülke Yöneticisi Alexandre Emeryk; “Fotoğrafçılığın bir tutku olduğuna inanıyoruz. Bu tutkuya sahip olmanın ne kadar değerli bir paha olduğunun şuuruyla de fotoğraf severlerle her fırsatta Canon’u bir ortaya getirmeye itina gösteriyoruz. Fotoğraf Tepesi, bu manada fotoğrafçılığa gönülden bağlı pek çok kişinin hayallerine ortak olmamızı sağlıyor. Bir defa daha bu değerli tertibin içerisinde bulunmaktan epey mutluyuz” diyerek fikirlerini lisana getirdi.

İlginizi Çekebilir;  Samsung, Gaming İstanbul Fuarı'nda Teknoloji ve Eğlenceyi Buluşturuyor

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar