Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CBeebies Kasım’da Minikleri Eğlence Dolu Maceralara Davet Ediyor

CBeebies Kasım’da Minikleri Eğlence Dolu Maceralara Davet Ediyor

admin admin -
57 0

JoJo ve Gran Gran, üçüncü dönemiyle CBeebies ekranlarına geliyor. Bu sefer JoJo, tabiat karnesini tamamlamak için farklı renklerde yapraklar ararken yeşil yaprağı bulmakta zorlanıyor. Maceradan maceraya koşan ikili, amatör sinema yapımcılığına atılıyor ve bir sığınak inşa etmeye karar veriyor. “JoJo & Gran Gran” 20 Kasım Pazartesi günü saat 15.55’de Digiturk 161’inci kanalda izleyicilerle buluşuyor. 

 

In The Night Garden Miniklere Rahatlatıcı ve Keyifli Bir Tecrübe Sunuyor

Resimli bir tekerleme kitabının çağdaş yorumu olan eğlenceli ve şirin öykü “In The Night Garden,” minikleri komik karakterlerle dolu yaratıcı bir seyahate davet ediyor. Program, hem eğlenceli hem de sıcak bir atmosfer sunarak minikleri rahatlatıcı ve keyifli bir kıssayla buluşturuyor. Gerçek bir ormanda çekilen program nefes kesici ortamı, canlı karakter kostüm teknolojisi ve bilgisayar animasyonundaki en son teknik yenilikleri bir ortaya getirerek minikler için çarpıcı ve ilgi alımlı bir tecrübe hazırlıyor. “In The Night Garden” 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de Digiturk 161’inci kanalda ekranlara geliyor. 

 

Bluey ile Çağdaş Aile Ömrüne Eğlenceli Bir Bakış

Modern aile ömrüne eğlenceli ve içten bir bakış sunan üretim, yaratıcı oyunların miniklerin sağlıklı bir halde yetişmesindeki ehemmiyetini gözler önüne seriyor. Bluey, sınırsız hayal gücüyle günlük hayatı eğlenceli maceralara dönüştürmeyi seviyor. Bluey ve küçük kız kardeşi Bingo oyunlar sayesinde dehşetlerini yeniyor, yetişkinleri taklit ediyor ve dünyayı keşfetmeye koyuluyor. İki kardeş, ebeveynlerini cümbüş ve oyunlarının içine dahil etmekten de memnunluk duyuyor. Annenin işe geri dönmesiyle meskenden çalışan baba meskenin denetimine sahip olduğunu düşünse de aslında konutun denetimini kızları sağlıyor. “Bluey” 1 Kasım Çarşamba günü saat 14.10’da Digiturk 161’inci kanalda olacak. 

 

Clangers, Küçük Kaşiflerle Yıldızlı Uzayda Buluşuyor

İlginizi Çekebilir;  Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul gözde güzellik salonunun açılışını gerçekleştirdi

Pembe, uzun burunlu, yaratıcı ve şirin faremsi canlılar olan Clangers, dünyadan çok da uzak olmayan yıldızlı uzayda ve küçük mavi bir gezegende yaşıyor. Şirin Clangers ailesi her kısımda çözülmesi gereken bir sıkıntıdan yeni bir şahısla tanışmaya kadar pek çok farklı maceraya atılıyor. Michael Palin tarafından seslendirilen dizi artık daha genç bir izleyici kitlesini hedefliyor ve samimi lisanını koruyor. Her zamankinden daha müzikal ve rengarenk kısımlarla “Clangers” 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.40’da Digiturk 161’inci kanalda ekranlara geliyor. 

 

Andy ile Antrenman Zamanı

Doğal dünyanın mükemmellerinden ilham alan enerjik idmanlarla minikler daha da hareketleniyor.   Tanınan sunucu Andy, şimdiye kadarki en hareketli misyonunu üstleniyor ve miniklere tabiattaki canlıların hareketlerini nasıl taklit edebileceklerini gösteriyor. Minikler, Andy’nin yardımıyla tavus kuşu üzere sallanmayı, karınca üzere yürümeyi ve çok daha fazlasını öğreniyor. Dünyanın dört bir yanındaki mükemmel hayvanları ve inanılmaz yerleri gözlemleyen “Andy’s Wild Workouts” 6 Kasım Pazartesi günü saat 17.40’da Digiturk 161’inci kanalda ekrana geliyor.

 

Andy ile Eğlenirken Öğrenin

Andy Day’in ödüllü macera serisinin yeni kısmında oyuncak dinozorlar hayat buluyor. Şaşırtan kıssalar ve komik seslerle minikler hem eğleniyor hem de ilham alıyor. Heyecan verici aktiviteleriyle mahallî yabanî ömrü keşfetmeyi ve yeni bilgiler öğrenmeyi teşvik eden program “Andy’s Dino Toybox” 16 Kasım Perşembe günü saat 17.40’da Digiturk 161’inci kanalda olacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar