Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. DHL Express Türkiye’nin yeni reklam filmi “DAHİL” yayında

DHL Express Türkiye’nin yeni reklam filmi “DAHİL” yayında

admin admin -
9 0

 

DHL Express Türkiye’nin yeni reklam sineması “DAHİL” yayında

Ülkemizde süratli hava nakliyatının önderi DHL Express Türkiye, yayınladığı yeni reklam sinemasında “milyonlarca gönderiye dahil olan pek çok şey var” bildirisiyle sahip olduğu bedellerini öne çıkarıyor.

9 Kasım 2023 – Türkiye’de faaliyet gösterdiği 42 yıldır süratli hava nakliyatının öncüsü ve önderi olma misyonuyla hizmet veren DHL Express Türkiye’nin, “DAHİL” mottosuyla dikkat çeken yeni reklam sineması yayınlandı. 

D-H-L harflerinden ilham alınarak tasarlanan “DAHİL” ile kurumun kıymetlerine vurgu yapılan sinemada, “milyonlarca gönderiye dahil olan pek çok şey var” iletisi veriliyor. İnsanları birleştirmek ve hayatları düzgünleştirmek gayesiyle hareket eden DHL Express’in yeni reklam sinemasında, şirketin verdiği hizmete inancı, itimadı ve daha pek çok şeyi kattığı anlatılıyor. DHL Express Türkiye çalışanlarının rol aldığı ve çekimleri Ankara, Çanakkale, İstanbul ve Mardin’de yapılan sinemada, denizden karaya, kıyıdan kırsal bölgeye kadar ulaşılan her bir nokta izleyiciye aktarılıyor.

Dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgede hizmet veren DHL Express’in deneyimini Türkiye’nin de dört bir yanında, yüksek hizmet kalitesiyle müşterilerine sunan marka, vaktinde teslimattan sürdürülebilirlik çalışmalarına ve sponsorluklarına kadar dalda öncü rol üstlenmeye devam ediyor.

Reklam sineması linkten izlenebiliyor: https://www.youtube.com/watch?v=GZOHDsXxVT8

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  MXGP Türkiye'de final günü

İlgili Yazılar