Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Dokunmatik ekranlı casper nırvana aıo a700 iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor !

Dokunmatik ekranlı casper nırvana aıo a700 iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor !

admin admin -
12 0

DOKUNMATİK EKRANLI CASPER NIRVANA AIO A700

İŞ DÜNYASININ TÜM İHTİYAÇLARINA 

CEVAP VERİYOR!

 

YENİ CASPER NIRVANA AIO A700

DOKUNMATİK EKRANLA DAHA VERİMLİ

 

Gelişen teknolojiler ışığında birçok işleve sahip olan bilgisayarlar, kuruluşlara sağladığı yararlarla iş dünyasını şekillendirmeye devam ediyor. Ev ya da ofislerde gereksinim duyulan tüm teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını kullanıcılarına sunan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, yeni dokunmatik ekran özelliği eklenen Nirvana All In One A700 ile kurumsal hayatın şiddetli süreçlerinde üretkenliği artıran kolay ve pratik çözümler sunuyor.

 

Güçlü donanımların trend dizaynlarla buluşması, günümüz bilgisayarların olmazsa olmaz özellikler ortasında. Ayrıca performans, ergonomi ve düşük güç tüketimi de genel olarak ferdi ve kurumsal tüketicilerin bilgisayar tercihindeki kıymetli kriterler ortasında yer alıyor. Bilgisayar üretiminde çığır açan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, tüketici tercihlerinden yola çıkarak kurumsal tahliller için gereken tüm performans ve güvenliği bir ortada sunan Nirvana AIO A700 modeline yeni dokunmatik ekran özelliğini ekledi. Ekran kullanımını çok daha konforlu ve kullanışlı formda gerçekleştirmeyi mümkün kılan bu yeni özellik, kurumsal hayatın çağdaş çalışma usulüne yeni bir soluk getirecek.

 

Kurumsalın Yıldızı Nirvana AIO A700 Düşük Güç Tüketimi Sağlıyor

 

Her alana uyumlu tümleşik bilgisayar kullanımı ferdî ve kurumsal tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. Casper’ın kurumsal tahlillerinde öne çıkan modellerden biri olan Casper Nirvana AIO A700, iş dünyasındaki beklentileri karşılayacak donanım ve Casper’a özel yeniliklerle satışa sunuldu. Intel’in geliştirdiği en güçlü işlemcilerden olan i9’a kadar dayanağı bulunan Nirvana AIO A700, iş bilgisayarı olmanın ötesinde güçlü bir denetim merkezi isteyenler için de ülkü kullanım sunuyor. Çerçevesiz ekranın tercih edilmesiyle daha geniş bir ekran görünümünün elde edildiği Nirvana AIO A700, 23.8’’ FHD IPS ekran, 250 NIT parlaklık ile destekleniyor. Tıpkı zamanda yeni eklenen dokunmatik ekran opsiyonu, 10 parmak dokunmatik ekran özelliğine sahip yapısıyla konfigüre edilmeyi mümkün kılarak kullanıcı tecrübesini kusursuz hale getiriyor. Veri transferi yapmanın en konforlu ve kaliteli yolunu da sunan A700, yan tarafında bulunan Type-C ve USB 3.0 portları takviyesiyle kullanım kolaylığı ve başarılı bilgi transferlerini da sağlıyor. Performansa ek olarak güvenlik ile desteklenen model, özel gizlenebilir sisteme sahip kamera sistemi, ek optikli versiyon seçeneği, Low Blue Light özelliği ile gözleri koruyan ekran yapısı, %89 adaptör verimliliği ve Energy Star sertifikası ile rakiplerinden epey farklılaşıyor. Bilhassa taşınabilir anakartlı versiyonunda düşük güç tüketimi sağlayan A700, ofisler başta olmak üzere her yerde güç tüketiminde daha ekonomik tahlil sağlayacak.

İlginizi Çekebilir;  Fidye yazılımı saldırılarının en yaygın kaynakları neler?

 

Kasım kampanyası ile A700 ve daha birçok esere avantajlı fiyatlarla casper.com.tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar