Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Dr. Süleyman Gündüz Filistin Ve Kudüs’ü İnegöl’de Anlatacak

Dr. Süleyman Gündüz Filistin Ve Kudüs’ü İnegöl’de Anlatacak

admin admin -
13 0
Dr. Süleyman Gündüz Filistin Ve Kudüs’ü İnegöl’de Anlatacak

 

Filistin ve Kudüs’e yaptığı ziyaretlerle bölgeye hakim bir isim olan Milletlerarası Bağlantılar Uzmanı Gazeteci-Yazar Dr. Süleyman Gündüz, “Bosna’dan Filistin’e İnsanlık Yeni Bir Dönüşümün Şafağında” söyleşisi için İnegöl’e gelecek.

İsrail’in Filistin’e yönelik katliamları sürüyor. On binlerce kişinin ömrünü yitirdiği, on binlercesinin de yaralandığı Filistin’e karşı dünya sessizliğini korurken, Türkiye Cumhuriyet Devleti tüm imkanlarıyla mazlumlarının akan kan ve göz yaşının dinmesi için gayret ediyor.

İnegöl Belediyesi de Memleketler arası Aliya Niyet Derneği iş birliği ile “Uzat Elini Duyur Sesini” sloganıyla bir söyleşi programı düzenliyor. 23 Kasım Perşembe akşamı 20.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda düzenlenecek seminerde, tıpkı vakitte Memleketler arası Aliya Niyet Derneği Bilim Şurası Üyesi olan Memleketler arası İlgiler Uzmanı ve Gazeteci-Yazar Dr. Süleyman Gündüz, Filistin ve Kudüs ile ilgili anlatımlarda bulunacak. Gündüz, “Bosna’dan Filistin’e İnsanlık Yeni Bir Dönüşümün Şafağında” isimli söyleşide vatandaşların sorularını da yanıtlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Sandıkçı: "Kudüs özgür değilse, dünya tutsaktır"

İlgili Yazılar