Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Eden Rezidans’a büyük ödül

Eden Rezidans’a büyük ödül

admin admin -
13 0

5. Altın Ege Mükafatları, görkemli bir gece ile sahiplerini buldu. Eden Rezidans Geriatrik Bakım & Sağlıklı Hayat ve Dinlenme Merkezi, 5. Altın Ege Ödülleri’nde İzmir’e Paha katan marka mükafatına layık görüldü.

İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde Hasret Yıldız’ın sunumuyla gerçekleştirilen görkemli geceye İzmir’in kıymetli isimleri büyük ilgi gösterdi. 

Estrella Medical Group ana sponsorluğunda gerçekleştirilen merasimle 5. Altın Ege Mükafatları sahiplerini buldu. Bostanlı Esnaf Endüstrici ve İşadamları Derneği’nin (BESİAD) heyet başkanlığında belirlenen mükafatlar Life Enjoy Business Mecmuası İmtiyaz Sahibi Murat Kaplan tarafından takdim edildi.

Gecenin gümüş sponsorluğunu ise Victory Professional Deva, Ertanlar Besin, Omega Şirketler Kümesi, Eden Rezidans, Demirsel İnşaat ve Olgun Olça İnşaat ve Otomotiv üstlendi.

Özlem Yıldız ve Murat Kaplan’ın esprili diyalogları ile renklenen gece Sevdim Selkuşu’nun güçlü sahne performansı ile sona erdi.

Eden Rezidans; büyüklerimizin konforlu, sağlıklı, inançlı ve memnun bir ömür sürmeleri maksadıyla her türlü ayrıntı düşünülerek tasarlandı ve hayata geçirildi. Avrupa standartlarına uygun bir kurum olarak hizmet veren rezidans, Çiğli Evka-5’te yer alıyor.Alanında uzman ve güler yüzlü çalışanı ile faaliyet gösterirken fizikî manada sunduğu imkanlarla farkını daha birinci bakışta ortaya koyuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yorglass ve TURMEPA Cam Gibi Denizler için güçlerini yeniden birleştirdi

İlgili Yazılar