Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ’tan Hasar Başvuru Sürecinde Dijital Dönüşüm

Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ’tan Hasar Başvuru Sürecinde Dijital Dönüşüm

admin admin -
46 0

Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odağıyla daha dijital ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak isteyen Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başşehir EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ hizmet verdikleri bölgelerde şebeke kaynaklı oluşan arızalardan meydana gelen hasar müracaatlarının evrak teslim sürecini dijital platforma taşıdı.

 

Müşterilerine süratli ve kaliteli hizmet sunmak isteyen Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başşehir EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, müşteri memnuniyetini artırmak maksadıyla teknolojik tahlillerine bir yenisini daha ekledi.

 

Müşteriler, dağıtım şebekesi kaynaklı oluşan arızalardan meydana gelen hasarları için müracaatta bulunduktan sonra olumlu sonuçlanan hasar müracaatlarının evrak teslimini artık kullanıcı hizmet merkezlerine gitmelerine gerek kalmadan, Başşehir EDAŞ’a 0312 186 00 00, Toroslar EDAŞ’a 0322 186 00 00 ve AYEDAŞ’a da 0216 186 00 00 numaralı WhatsApp takviye çizgileri üzerinden de ulaşabilecek.

 

Müşteri Memnuniyetinin Artırılmasının Yanı Sıra Karbon Ayak İzinin de Azaltılması Amaçlanıyor

 Türkiye’de 21 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren Toroslar EDAŞ, Ayedaş ve Başşehir EDAŞ bu dijital dönüşüm sayesinde hem operasyon merkezlerinde hem de müşterilerinin evrak teslim sürecindeki kağıt ve güç tüketimini azaltarak, etraf dostu uygulamalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

 

Enerjisa Dağıtım Şirketleri Hakkında

Yatırım, teknoloji ve müşteri memnuniyeti üzere alanlarda elektrik dağıtım kesimine öncülük eden Enerjisa Dağıtım Şirketleri, Başşehir EDAŞ ile Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta, Ayedaş ile İstanbul Anadolu Yakası’nda, Toroslar EDAŞ ile Adana, Gaziantep, Kilis, Mersin, Osmaniye ve Hatay’da faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  AXA Sigorta Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile  "Değerler Ortaklığı"na İmza Attı

İlgili Yazılar