Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Eşi Dostu Aracılığıyla Vodafone’a Gelenler İndirim Kazanacak

Eşi Dostu Aracılığıyla Vodafone’a Gelenler İndirim Kazanacak

admin admin -
59 0

Vodafone’un yeni “Eşim Dostum” kampanyasında eşi dostu aracılığıyla Vodafone tarifelerine gelenlere %25’e varan indirim yapılacak. Yakınlarını Vodafone’lu yapan müşteriler için ise kampanya sonunda armağan GB tanımlanacak.

   

12 Eylül 2023 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un yeni “Eşim Dostum” kampanyasında, eşi dostu aracılığıyla Vodafone tarifelerine gelenlere %25’e varan indirim yapılacak. Kampanya kapsamında yakınlarını Vodafone’lu yapan müşteriler için ise kampanya sonunda hediye GB tanımlanacak. Buna nazaran, faturalı taşınabilir müşteriler için 3 ay geçerli 5 GB ikram internet ve 3 aylık fiyatsız YouTube Premium ikramı, faturasız taşınabilir müşteriler için ise 3 ay geçerli 5 GB armağan internet tanımlanacak. Vodafone müşterilerine sunulan ikram GB’ların tanımlanabilmesi için müşterinin yakınının çizgi aktivasyonunun yapılmış olması gerekecek. “Eşim Dostum” kampanyası 8 Kasım’a kadar geçerli olacak.

 

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Şurası Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Vodafone olarak, avantajlı kampanyalarımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızda eşi dostu aracılığıyla Vodafone tarifelerine gelenlere %25’e varan indirim sağlıyoruz. Vodafone’lular Vodafone Yanımda üzerinden yakınları ile paylaşmak için faturalı Red tarifelerinde geçerli indirim şifresini paylaşabilecek. Böylelikle, ister ailelerini isterlerse de arkadaşlarını %25 indirimle Vodafone’a çağırabilecek. Ayrıyeten, kampanya kapsamında yakınlarını Vodafone’lu yapan müşterilerimiz için kampanya sonunda ikram GB tanımlayacağız. Herkesi yeni kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

 

Red 20 GB ve Red 25 GB tarifelerde indirim

 

“Eşim Dostum” kampanyasıyla, Vodafone’lular ister ailelerini isterlerse arkadaşlarını Vodafone’a çağırabilecek. Yakınları için Vodafone Yanımda’dan aldıkları “Eşim Dostum” indirim şifresiyle Red 20 GB ve Red 25 GB tarifelerde geçerli %25’e varan indirim sağlayacak. “Eşim Dostum” kampanyası için yalnızca online kanal ve mağazalardan kampanya girişi yapılabilecek. Vodafone “Eşim Dostum” indirim kodu mevcut müşteriler tarafından kendilerine ikinci çizgi alırken de kullanılabilecek. Başka yandan, 26 yaş altı FreeZone’lu müşteriler hem tarife indiriminden hem de toplumsal medya ve oyun uygulamalarında geçerli ek 20 GB internet yararından yararlanabilecek.

İlginizi Çekebilir;  Hepsipay'den bankaları milyonlarca müşteriyle buluşturan "cüzdanı dolduran kredi" çözümü

 

Red’den ayrıcalıklarla dolu bir dünya

 

Vodafone Red 20 GB ve Red 25 GB tarife kullanıcıları, Red’in ayrıcalıklı dünyasından da faydalanabiliyor. Vodafone Red, müşterilerinin uçtan uca bağlantı muhtaçlıklarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, cümbüşten yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuyor. Vodafone Red müşterilerine son 1 yılda yaklaşık 1,4 milyar TL’lik ayrıcalık sağlandı.

 

Avantajlı fiyatlarla Vodafone’a geçmek için //vftr.co/bbtarifeler adresinden tarifeler incelenebilir. 

 

Vodafone’un “Eşim Dostum” kampanyası hakkında detaylı bilgi için vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

 

 

Vodafone hakkında

Vodafone, Avrupa ve Afrika’nın en büyük telekom şirketidir. Daha uygun bir gelecek gayesiyle, bireylerin ömür kalitesini artıran, kritik kesimlerde dijitalleşmeyi sağlayan, kapsayıcı ve sürdürülebilir dijital toplumları mümkün kılan teknolojileri sunuyoruz.

17 ülkede 300 milyonu aşkın müşteriye taşınabilir ve sabit bağlantı hizmetleri sunuyor, 46 ülkede daha taşınabilir ağlarda iş iştirakleri yürütüyoruz. Tıpkı vakitte, Objelerin İnterneti (IoT) alanında dünya önderi bir şirket olarak, 167 milyonu aşkın aygıt ve platformu birbirine bağlıyoruz. Afrika’nın en büyük finansal teknoloji platformu Vodacom Finansal Hizmetler ve M-Pesa ile 7 ülkede 71 milyonu aşkın şahsa hizmet veriyoruz.

2040 yılına kadar net sıfır emisyona ulaşmak ve çevresel etkimizi azaltmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birebir biçimde, müşterilerimize de 2030 yılına kadar 350 milyon ton karbon emisyonunu azaltmada yardımcı oluyoruz. Ayrıyeten, 2025 yılına kadar şebeke atıklarımızın yüzde 100’ünü yine kullanma, tekrar satma ya da geri dönüştürme amacımız doğrultusunda, aygıt atıklarının azaltılmasına yönelik aksiyonlarımıza devam ediyoruz. 

Daha fazla bilgi için vodafone.com adresini ziyaret edebilir, @VodafoneGroup Twitter hesabımızı takip edebilir ve linkedin.com/company/vodafone adresinden LinkedIn kontağı kurabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar