Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. “Eşsiz Nissan Günleri” Kasım ayında da devam ediyor

“Eşsiz Nissan Günleri” Kasım ayında da devam ediyor

admin admin -
9 0

“Eşsiz Nissan Günleri” Kasım ayında da devam ediyor

 

Nissan bayileri 18-26 Kasım tarihleri ortasında çeşitli aktivitelerle 22:00’a kadar açık olacak.

 

Nissan Türkiye’nin “Eşsiz Nissan Günleri” Kasım ayında da devam ediyor. Nissan bayileri Günleri” kapsamında 22 – 23 Kasım tarihlerinde gece 22:00’a kadar, 18-26 Kasım tarihleri ortasında ise birçok farklı aktiflik ile hafta sonları da açık olacak. 

Nissan Türkiye ve bayileri Kasım ayı içerisinde düzenlediği “Eşsiz Nissan Günleri” ile 22 – 23 Kasım tarihlerinde saat 22:00’a kadar hizmet verecek. 

Buna ek olarak, 18-19 ve 25-26 Kasım tarihlerinde ailelere yönelik birbirinden farklı birçok aktivasyon Nissan bayilerinde gerçekleştirilecek. Nissan sahibi olmak isteyenler yeni araçlar hakkında bilgi alırken, çocukları ise keyifli vakit geçirebileceği boyama etkinliğinden faydalanabilecek. Bunların yanı sıra, serigrafi baskı atölyesi ise keyifli vakit geçirmek isteyenler test ettiği araç modellerine ilişkin kendi baskılarını yaptıkları tişörtleri Nissan bayilerinden alabilecek. 

Türkiye’nin 26 kentinde, 42 adet bayi ve satış sonrası hizmet noktasıyla Nissan Türkiye ve bayileri “Eşsiz Nissan Günleri”nde herkesi ayrıntılı bilgi ve test sürüşüne Nissan bayilerine bekliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  SARSILMAZ İzmir TEKNOFEST'te Sahnede

İlgili Yazılar