Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Faker ve weıbo gamıng worlds 2023’te team razer bayrağını dalgalandırdı !

Faker ve weıbo gamıng worlds 2023’te team razer bayrağını dalgalandırdı !

admin admin -
11 0
FAKER VE WEIBO GAMING WORLDS 2023’TE 

TEAM RAZER BAYRAĞINI DALGALANDIRDI! 

Team Razer; Lee “Faker” Sang-hyeok’u 4. Dünya Şampiyonası için ve Weibo Gaming’i 2023 Dünya Şampiyonası’ndaki muazzam uğraşları için kutlar. 

Seul, Güney Kore – Oyuncular için önde gelen küresel ömür şekli markası Razer™; SK Telecom T1’in galip geldiği, Faker (SK Telecom T1 adına) vs. Weibo Gaming’in 2023 Dönemi Dünya Şampiyonası (Worlds 2023)’ndaki imrenilen şampiyonluk unvanı için uğraş ettiği tarihi hesaplaşmasını duyurdu. 

Team Razer’ın 2023 Dünya Şampiyonası’ndaki fevkalâde performansı, kuruluşun e-sporun hudutlarını zorlamaya olan bağlılığının bir ispatıdır. Her iki ekibin da eşsiz marifet, stratejik yetenek ve derin oyun anlayışı sergilemesi, Razer’ın espor ihtilalinin ön saflarında yer aldığını bir kere daha kanıtlarken; mükemmelliğe, yeniliğe ve amansız zafer arayışına olan bağlılığını bir sefer daha doğruladı.

Razer Küresel Esports Kıdemli Müdürü Khang Thai, “Hem Faker hem de Weibo Gaming’in yeteneklerini Dünya Şampiyonası’nda sergilediklerine şahit olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu inanılmaz bir muvaffakiyet ve Razer’ın e-spor atletlerini en son teknolojiyle güçlendirme, harikalık kültürünü teşvik etme ve rekabetçi oyun için yeni standartlar belirleme konusundaki kararlılığını yansıtıyor.”

  Faker – Sahiden Öldürülemez Bir Şeytan Kral  

Bu galibiyetle e-spor tarihine ismini yazdıran Faker, dört League of Legends Dünya Şampiyonası şampiyonluğuna ulaşan tek oyuncu oldu. Faker’ın eşsiz başarısı, onun “LOL’ün en düzgün oyuncusu” statüsünü pekiştiriyor.

Lee “Faker” Sang-hyeok, “Bu mesleğimin en kuvvetli yılıydı” dedi. “Rakiplerimiz giderek daha yeterli hale geliyor ve MSI’daki hayal kırıklıklarımdan, sakatlığımdan ve Summer Split’ten sonra bugün burada, dünyanın doruğunda duracağımızdan emin değildim. Kadromla gurur duyuyorum. Bunun için hakikaten çok çalıştılar.”

Razer Kadrosu, Faker’ı 2021’den beri destekliyor. Buna ek olarak Faker, Razer’ın en tanınan espor fare serisi olan Razer DeathAdder’ı uzun müddettir silahı olarak tercih ediyor. Faker, 500’den fazla galibiyet ve tüm League of Legends Şampiyonası Kore karşılaşmalarında 2.600 kill yanında memleketler arası karşılaşmalarda 100’ün üzerinde galibiyet de dahil olmak üzere birden çok muvaffakiyete ulaşan tek oyuncu olarak rekabeti domine etti.

Kutlamaların bir kesimi olarak Razer, Asya’daki RazerStore’larda çok sayıda seyir partisi düzenledi; buna RazerStore Taiwan, RazerStore Hong Kong, RazerStore Shanghai ve fazlası dahildi. Her iki grubun taraftarları da toplulukla birlikte favori ekiplerine tezahürat yapma, heyecan verici ikramlar kazanma ve daha fazlasına sahip oldu. 

Espor milyonların ilgisini çekmeye devam ederken Razer, espor atletlerini desteklemeye, hayranlar ortasında canlı bir topluluk oluşturmaya ve gelişen espor ortamına katkıda bulunmaya olan sarsılmaz bağlılığını bir defa daha doğruluyor.

İlginizi Çekebilir;  Nissan modellerinde ayağınızı yerden kesecek yaz kampanyası!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar