Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Globelink Ünimar, Başarılı Milli Tenisçi Zeynep Sönmez’e Sponsor Oldu

Globelink Ünimar, Başarılı Milli Tenisçi Zeynep Sönmez’e Sponsor Oldu

admin admin -
54 0

Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketi Globelink Ünimar, 21 yaşındaki ulusal tenisçimiz Zeynep Sönmez’e sponsor olduğunu açıkladı. Şirket bu sponsorlukla, genç tenisçinin milletlerarası arenada daha fazla muvaffakiyet elde etmesini sağlamayı ve Türkiye’de tenis sporunun gelişmesine yardımcı olmayı hedefliyor. 

 

Globelink Ünimar ile Zeynep Sönmez’in gerçekleştirdiği sponsorluk mutabakatında imzalar Globelink Ünimar Genel Müdürlüğü’nde atıldı. Başarılı tenisçi gerçekleştirilen imza merasiminde Globelink Ünimar İcra Şurası Lideri Uğurhan Kiçki’ye son 40k Estonya Şampiyonluğu’nu kazanırken kullandığı raketi armağan etti.

 

Gerçekleştirilen imza merasiminde açıklamalarda bulunan Globelink Ünimar İcra Heyeti Lideri Uğurhan Kiçki, “Zeynep Sönmez sırf Türkiye’de değil, dünya çapında elde ettiği başarılarla çok değerli bir tenis yeteneği. Bu türlü bir isimle iş birliği gerçekleştirmek, genç yeteneklere ilham olmak ve Türk tenisini daha yeterli düzeylere taşımak için büyük bir fırsat. Zeynep Sönmez’in başarılı sportmen kimliği ve kişiliği ile Globelink Ünimar’ın kıymetlerini en âlâ formda yansıtacağına inanıyoruz.” dedi.

 

“Birlikte çok büyük işler başaracağımıza inanıyorum”

 

Geçtiğimiz günlerde mesleğinin en uygun WTA sıralamasına yükselerek 146. sıraya yerleşen ulusal tenisçi Zeynep Sönmez, sponsorluk gelişmesi için epeyce heyecanlı olduğunu belirtti ve Globelink Ünimar ile gerçekleştirdikleri sponsorluk muahedesi hakkında şu tabirleri kullandı:

 

“Bu iş birliği ve bu büyük aileye katılmak benim için büyük bir gurur kaynağı. Globelink Ünimar’ın, tenis mesleğimde en büyük destekçilerimden biri olacağı için heyecanlıyım. Meslek amaçlarımı gerçekleştirdikçe, Türk tenisinin daha da yeterli yerlere gelmesine elimden geldiğince katkı yapacağıma ve benden sonra geleceklere yol açacağıma inanıyorum. Ülkemizin öncü kurumlarının bana olan takviyeleri, başarma azmimi daha da ileriye taşıyor.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  ING'den TEV İş Birliğiyle Depremden Etkilenen 700 Kadın Üniversite Öğrencisine Burs Desteği

İlgili Yazılar