Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Golden Global Yatırım Bankası’ndan FAST/KOLAS ile 7 Gün 24 Saat Hızlı Para Transferi

Golden Global Yatırım Bankası’ndan FAST/KOLAS ile 7 Gün 24 Saat Hızlı Para Transferi

admin admin -
56 0

Faizsiz finans unsur ve uygulamalarını benimseyen Türkiye’nin birinci yatırım bankası Golden Küresel Bank, müşterilerinin FAST/KOLAS para transfer süreçlerini Taşınabilir ve İnternet Bankacılığı üzerinden EFT saatlerine takılmadan fiyatsız gerçekleştirmelerini sağlıyor.

 

Golden Küresel Yatırım Bankası Genel Müdürü Ahmet Sefa Şen, müşterilerin gereksinimlerine yönelik süratli, kapsayıcı ve sürekliliği olan tahliller sunmaya devam ettiklerini belirterek “Kuruluşumuzdaki temel maksatlardan biri teknoloji odaklı yeni jenerasyon bankacılık. Bu vizyonumuz ile müşterilerimizin muhtaçlık duyduğu bankacılık süreçlerini her vakit ve her yerde yapmalarına imkân sağlıyoruz. Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemlerinde süratli ve pratik tahliller sunarak yatırım bankaları ortasında öncü olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Para transfer süreçleri IBAN bilgilerine gerek olmadan Golden Küresel Mobil’den KOLAS (Kolay Adres) tarifi ile cep telefonu, E-posta, T.C. kimlik numarası, vergi kimlik numarası, pasaport numarası yahut yabancı kimlik numarası girilerek haftanın 7 günü 24 saat süratli ve çarçabuk yapılabiliyor.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türkiye'de endüstriyel robotların sayısı yüzde 50 arttı

İlgili Yazılar