Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. HUAWEI Watch GT 4,  Kadınların Yaşam Tarzlarını Nasıl Güçlendiriyor?

HUAWEI Watch GT 4,  Kadınların Yaşam Tarzlarını Nasıl Güçlendiriyor?

admin admin -
11 0

HUAWEI Watch GT 4,

 Kadınların Hayat Usullerini Nasıl Güçlendiriyor?

 

Toplumsal cinsiyet eşitliği mevzularının öncelik kazanmaya başladığı bir çağda, bayanlar kaynaklara erişimde güzelleşmeler görmüş ve seslerini duyurma ve kendilerini tabir etme konusunda daha güçlü hale gelmişlerdir. Daha bariz bir biçimde teknoloji, bilhassa ruh sıhhati ve üreme sıhhati üzere alanlarda bayanların güçlendirilmesinde güçlü bir rol oynamıştır. Aslında bu iki sıhhat kategorisi bir vakitler tabu mevzular olarak görülse de her vakit her yerdeki bayanların refahı için çok değerliydi.

Neyse ki akıllı giyilebilir aygıtlar, bayanların bu alanlarda gereksinim duydukları dayanağı bulmaları için kusursuz bir araç haline geldi. Giyilebilir teknolojiler tıpkı vakitte yavaş yavaş daha estetik ögeler da içeriyor ve bize yalnızca sıhhat monitörü olarak değil tıpkı vakitte moda sözü olarak da fonksiyon gören daha heyecan verici akıllı saatler sunuyor. Huawei, en yeni giyilebilir aygıtları için yeni Fashion Forward marka manifestosunu yayınlayarak bu alanda bir başkan haline geldi. Bu çeşit kuralları yine yazarak, giyilebilir teknolojinin geleceğinin yalnızca akıllı değil tıpkı vakitte şık olduğunu da kanıtlıyor.

 

Akıllı saatlerin sırf fonksiyonları için üretildiği ve takip aygıtları olarak görüldüğü günler geride kaldı. Değişik bir formda, tüketiciler akıllı saatleri aksesuar olarak görmeye başladılar ve akıllı saatlerin estetik bedellerinde daha yenilikçi bir değişim talep ediyorlar. Huawei üzere markalar bu artan talebi kıymetlendirerek giyilebilir teknolojilerini moda odaklı bir istikamete taşıyor. Huawei, en son moda trendlerini ve vakitsiz personellik geleneklerini bir ortaya getirerek HUAWEI WATCH GT 4 üzere şık ve gelişmiş akıllı saatler üretti ve kullanıcılara tasarım ve fonksiyonun en güzelini sundu.

 

HUAWEI WATCH GT 4’ün 8 farklı versiyonu bulunurken, 41 mm’lik dikkat cazibeli Pendant versiyonu bayanlar için tasarlandı. Bir mücevher modülünün parlaklığı ve yapısıyla üretilen HUAWEI WATCH GT 4, gündelikten resmiyete kadar her türlü kıyafetle ahenk sağlayacak halde tasarlandı. Altın, beyaz yahut gümüş olsun, her renk seçeneği bayanların farklı ömür stillerini tamamlamak için yaratıldı; açık hava yürüyüşlerinden ve maceralardan hoşlanan sportif-şık bayanlardan, ekseriyetle etkilemek için giyinmesi gereken yüksek güçlü iş bayanlarına kadar.

İlginizi Çekebilir;  Başkent kürek yarışlarına ev sahipliği yaptı

Eğer bu kâfi değilse, kullanıcılar kendi saat kadranlarını beğenilerine yahut gereksinimlerine nazaran özelleştirebilir ve hatta galerideki 25.000 saat kadranı dizaynından istediklerini seçebilirler. Ortalarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tarz kombinasyonuyla, kişiliğinizi en düzgün biçimde temsil eden bir tarz bulacağınızdan mutlaka emin olabilirsiniz.

 

Vücudun değişimlerine ahenk sağlamak için işlevsel sıhhat özellikleri

Stil, öz olmadan hiçbir şeydir. Bu nedenle Huawei, tasarım alanındaki ilerlemelerinin sıhhat ve fitness teknolojisindeki yeniliklerinin gerisinde kalmamasını sağlıyor. Huawei ayrıyeten bu gayretlerin bayan sıhhatini kapsayıcı olmasını sağlamak için özel adımlar attı. Bu birinci olarak 2018 yılında, Huawei’deki bir bayan geliştiricinin, bayanların sırf küçük bir kısmının sıhhatlerini ve adet döngülerini nizamlı olarak izlediğini keşfetmesiyle başladı. Kısa mühlet sonra bu fikir büyüdü ve Huawei’de kurulan bir bayan sıhhati Ar-Ge grubuna dönüştü. Beş yıl sonra, takım klinik tıp, biyomühendislik, bilgisayar, matematik ve bilgi bağlantısı üzere birçok alandan uzmanları içerecek formda genişledi.

O andan itibaren Huawei, adet sıhhati konusunda çeşitli çalışmalara başladı. Ar-Ge grubu ayrıyeten akıllı bir döngü takvimi oluşturmak için Fudan Üniversitesi Bayan Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde üreme ve kalıtım uzmanı Huang Hefeng ile birlikte çalıştı. O vakitten bu yana grup, HUAWEI WATCH GT 4 ile birlikte piyasaya sürülen en son Menstrüel Sıhhat İdaresi 3.0 ile birlikte yeni Huawei akıllı saatleriyle çeşitli döngü izleme teknolojilerini muvaffakiyetle başlattı. Akıllı teknolojiyi kullanan en yeni sürüm, ana akım akıllı saatlere kıyasla %30 daha yüksek doğrulukta birinci gün devir kestirimleri yapabiliyor ve bayanları adet döngüleri boyunca bedenlerinin değişen taleplerine hazırlanmaları için donatıyor.

 

İyi Görünmek, Düzgün Hissetmek: Sıhhat İçten Başlar

Kadınların, bilhassa de işte ve konutta ek sorumlulukları varsa, hayatlarında sıklıkla çeşitli gerilim faktörleriyle karşı karşıya kaldıkları bilinmektedir. Huawei üzere markalar, bayanların en yeterli benlikleri olmalarına ve kendilerini en yeterli halde hissetmelerine yardımcı olmak için, bayanların içten dışa bütünsel bir sıhhat elde etmelerini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir;  Gemlik Belediyesi, Dünya Diyabet Günü'nde Gemliklilerin kan şekerini ölçtü.

HUAWEI WATCH GT 4’ün bütünsel sıhhat takibi özellikleri, bayanların uyku ve gerilim idaresi üzere başka sıhhat sıkıntılarını da takip etmelerine yardımcı oluyor. Araştırmalar, bayanların erkeklere kıyasla daha fazla uyku zahmeti yaşadığını ve uykusuzluk teşhisi için daha fazla risk altında olduğunu göstermiştir. Bu problemlerle çaba etmek için Huawei TruSleep 3.0, bayanlara uyku döngülerini ve alışkanlıklarını daha güzel anlamalarını sağlayarak dinlenmelerini optimize etmek için ipuçları verebilir. Ayrıyeten, HUAWEI WATCH GT 4’ün Uyku izleme özelliği, kullanıcının uyku sırasındaki teneffüs nizamını de tespit ederek, kullanıcılara uyku sırasında teneffüs sıhhatleri üzerinde kontrol sağlayacaktır.

 

Formda kalmak da istikrarlı bir hayat üslubunun ayrılmaz bir modülüdür ve bayanlara hayatın üstesinden gelmek için gereken gücü ve endorfini verir. En yeni TruSeen 5.5+ teknolojisi ile güçlendirilen HUAWEI WATCH GT 4, kullanıcılarını hareket etmeye devam etmeye motive etmek için Stay Fit ve Aktivite Halkaları 3.0 üzere yeni fitness özellikleri de sunuyor. Bunlar, fizikî aktivitelerin takibini daha şahsî bir hale getiriyor ve bayanlara, bazen internette tehlikeli bir formda tanıtılan bilim dışı ve sıhhatsiz kilo verme / alma taktiklerine başvurmak yerine, fitness düzeylerini ve kilolarını daha bütünsel olarak yönetmek için daha düzgün bir metot sunuyor.

 

Kadın Sıhhati Alanında Yeni Yönelimler

HUAWEI WATCH GT 4’ün akabinde, Huawei’nin akıllı saatlerle ilgili gelecek planlarında daha fazlası var ve Polikistik Over Sendromu (PCOS) üzere bayanları etkileyen yaygın sıhhat sıkıntılarına yönelik araştırmaları derinleştirmeyi planlıyor. Huawei, tıbbi kurumlarla kurduğu iştirakler aracılığıyla TruSeen 5.5+ teknolojisini, teknolojinin sıcaklık, kalp atış suratı değişkenliği ve adet döngüsü algılama özelliklerinden yararlanacak olan daha fazla yumurtalık sıhhati projesine de sunuyor.

Kadın sıhhati konusuna daha fazla değer verilmesiyle birlikte, bayan odaklı sıhhat teknolojisinin geleceği giderek daha parlak görünüyor.

İlginizi Çekebilir;  Samsung, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 için 6500 TL'ye varan takas veya 6000 TL'ye varan hediye çeki fırsatı sunuyor

 

HUAWEI’nin Watch GT 4 Serisi akıllı saatleri Türkiye’de HUAWEI Online Mağaza üzerinden 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Aşağıda listelenen kupon kodları kullanılarak 300 TL kupon indiriminin yanında 449 TL pahasında 1 yıl uzatılmış garanti veriliyor. 1.199 TL pahasındaki FreeBuds SE 2 bluetooth kulaklıklar da saatlerin ikramları ortasında.

 

AGT4PR450G – 450 TL kupon 41mm Altın için geçerli.

AGT4PR300 – 300 TL Kupon öbür tüm renklerde geçerli.

 

https://consumer.HUAWEI.com/tr/wearables/watch-gt4/buy/

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar