Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İnegöl avm’den kışa merhaba satranç turnuvası

İnegöl avm’den kışa merhaba satranç turnuvası

admin admin -
12 0

İNEGÖL AVM’DEN 

KIŞA MERHABA SATRANÇ TURNUVASI

 

 

Alışverişi toplumsal hayatın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Kasım ayında da birbirinden özel etkinliklere imza atıyor. İnegöl AVM, ‘Ödüllü Kışa Merhaba Satranç Turnuvası’ ile kış aylarına daha enerjik ve eğlenceli bir başlangıç yapmaya hazırlanırken, ay boyunca gerçekleşecek etkinliklerle de çocuklara eğlenceli anlar yaşama fırsatı sunuyor. 

 

 

Fiba CP’nin yatırımcısı ve yöneticisi olduğu, çocukları ve aileleri her ay yeni aktiflik ve kampanyalarla buluşturan İnegöl AVM; Kasım ayını da dopdolu geçirecek. Çeşitli atölye etkinliklerinin yanı sıra ‘Ödüllü Kışa Merhaba Satranç Turnuvası’ ile satranç seven çocuklar strateji ve rekabet dolu bir tecrübe yaşayacak. 

 

8 yaş altı ve 10 yaş altı olarak 2 farklı kategoride satranç meraklısı çocukları bir ortaya getirerek dostça rekabeti teşvik edecek ‘Ödüllü Kışa Merhaba Satranç Turnuvası’ 25 ve 26 Kasım’da gerçekleşecek. Son müracaat tarihi 23 Kasım olan turnuvaya kayıtlar ise www.bursa.tsf.org.tr adresinden yapılıyor.  

 

10 Kasım’a özel Atatürk yaka rozeti tasarımı, bez çanta boyama, kalemlik tasarlama, magnet boyama, çerçeve üretimi, tekerlekli ahşap boyama ve maske boyama atölyeleriyle de çocuklar cümbüşün tadını çıkaracak. 

 

Dünyanın süratle gelişen trendlerine ahenk sağlayarak müşterilerine eşsiz tecrübeler sunan Fiba CP’nin yatırımcısı ve yöneticisi olduğu İnegöl AVM, ilçenin ve etrafın tek AVM’si olarak toplumsal ve ekonomik hayata kıymetli katkı sağlamaya devam ediyor.

 

 

11 Kasım Cumartesi

10 Kasım’a özel Atatürk Yaka Rozeti Tasarlama Atölyesi

 

12 Kasım Pazar

Bez Çanta Boyama Atölyesi

 

13 Kasım Pazartesi 

Kalemlik Tasarlama Atölyesi

 

14 Kasım Salı

Magnet Boyama Atölyesi

 

15 Kasım Çarşamba

Çerçeve İmal Atölyesi

 

16 Kasım Perşembe

Tekerlekli Ahşap Oyuncak Boyama Atölyesi

İlginizi Çekebilir;  Doğtaş'tan Sade ve Zamansız Tasarım; Trento Koltuk Takımı Koleksiyonu

 

17 Kasım Cuma

Maske Boyama Atölyesi 

 

25 Kasım Cumartesi  – 26 Kasım Pazar

Ödüllü Kışa Merhaba Satranç Turnuvası 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar