Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İnegöl Belediyesi 28 Personel Alacak

İnegöl Belediyesi 28 Personel Alacak

admin admin -
11 0
İnegöl Belediyesi 28 İşçi Alacak

 

İnegöl Belediyesi, 6 farklı alanda çalışmak üzere 28 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Son müracaat 13 Kasım 2023 Pazartesi olarak açıklanan işçi alımı kapsamında; 9 temizlikçi, 8 garson, 6 aşçı yardımcısı, 2 bulaşıkçı, 2 şef garson ve 1 kasiyer alınacak.

İnegöl Belediyesi’nin işçi alımına ait yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi: “Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 başka alanda görevlendirilecek işçi alımı yapılacak. İlçe halkımıza en güzel hizmeti sunmak ismine yapılan alım kapsamında; 9 temizlikçi, 8 garson, 6 aşçı yardımcısı, 2 bulaşıkçı, 2 şef garson ve 1 kasiyer istihdam edilecek. Müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlarımız 13 Kasım Pazartesi günü 17.00’a kadar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:09 adresinde Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi taban katında bulunan İnegöl Belediyesi İşçi Hizmetlerine şahsen müracaat yapabilecek.”

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Başvuracak adaylarda aranan koşullar ise şöyle:

Temizlikçi için; hijyen ve paklık dokümanlarına sahip olmak, 40 yaşından gün almamış olmak, en az ortaokul mezunu olmak, esnek çalışma saatlerine uygun, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak ve İnegöl’de ikamet ediyor olmak.

Garson için; lise ve üniversitelerin turizm ve otelcilik kısmı mezunu olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine uygun, âlâ bir diksiyona ve bağlantıya sahip olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve faal araç kullanabilmek, 40 yaşından gün almamış olmak ve İnegöl’de ikamet ediyor olmak.

Aşçı Yardımcısı için; aşçılık vb. alanların lise, ön lisans yahut lisans mezunu olmak, tercihen ilgili alanda sertifika yahut yeterlilik dokümanı olan, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine uygun, 40 yaşından gün almamış olmak ve İnegöl’de ikamet ediyor olmak.

Bulaşıkçı için; tercihen hijyen sertifikasına sahip olmak, en az lise mezunu olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine uygun, 40 yaşından gün almamış olmak ve İnegöl’de ikamet ediyor olmak.

Şef Garson için; lise ve üniversitelerin turizm ve otelcilik kısmı mezunu olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine uygun, âlâ bir diksiyona ve bağlantıya sahip olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve etkin araç kullanabilmek, 45 yaşından gün almamış olmak ve İnegöl’de ikamet ediyor olmak.

Kasiyer için; üniversitelerin muhasebe, maliye, işletme, iktisat vb. kısımlarından mezun olmak, ofis programlarına hakim olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve faal araç kullanabilmek, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak, esnek çalışma saatlerine uygun, 35 yaşından gün almamış olmak, İnegöl’de ikamet ediyor olmak ve alanında tecrübe sahibi olmak.

İlginizi Çekebilir;  İnegöl Belediyesi Mimar, Büro Personeli Ve Beden İşçisi Alacak

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar