Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İnegöl Belediyesi Troy Karta Geçti

İnegöl Belediyesi Troy Karta Geçti

admin admin -
10 0

İnegöl Belediyesi Troy Karta Geçti

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, çalıştıkları banka ile yapılan görüşme sonucunda tüm çalışanların kartlarının yerli ve ulusal “Troy Kart” (Türkiye Ödeme Yöntemi) sistemine geçirilmesi için anlaştıklarını duyurdu.

İsrail’in Gazze’ye yönelik atakları artarak devam ediyor. Bir yandan diplomatik temaslarla Filistin halkının uğradığı zulmün son bulması ismine çaba sarf edilirken, ülkemizde bir yandan da siyonist işgal rejimini destekleyen şirketleri boykot hareketleri yapılıyor. Bu kapsamda daha evvel İnegöl Belediyesi’nin toplumsal tesisi olan Gastro İnegöl’de İsrail menşeli eserler satılmadığı ve satılmamaya devam edileceği açıklanmıştı. İnegöl Belediyesi bugün de yeni bir boykot kararı aldı.

BAŞKAN TABAN DUYURDU

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban’ın toplumsal medya üzerinden duyurduğu bu karara nazaran, artık İnegöl Belediyesi çalışanlarının banka kartları ABD kuruluşu olan Master Card yahut Visa olmayacak. Lider Taban, “İnegöl Belediyesi ailesi olarak; bankamız ile yaptığımız görüşmeler sonucunda çalışma arkadaşlarımızın tüm kartlarının yerli ve ulusal TROY Kart sistemine geçirilmesi konusunda mutabakatımızı sağladık. Güzel olsun” dedi.

İnegöl Belediyesi’nin tüm işçileri ile belediyeye ilişkin şirketlerde çalışan çalışanların kartlarının Türkiye Ödeme Metodu olarak bilinen TROY Kart sistemine kısa müddet içerisinde geçmesi bekleniyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Cengiz Aytmatov'un eserleri doğumunun 95 yılında kompozisyona dönüşüyor

İlgili Yazılar