Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ‘Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası’ başladı!

‘Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası’ başladı!

admin admin -
12 0

‘Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası’ başladı!

Monster Notebook ve Intel iş birliğiyle düzenlenen, espor severlerin heyecanla takip ettiği ‘Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası’ başladı. Toplamda 75.000 TL bedelindeki ödül havuzuyla espor oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds turnuvasının büyük finali 8, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Turnuvaya iştirak müracaatları monsternotebook.com.tr üzerinden yapılabilecek. 

Oyun bilgisayarı alanında Türkiye’nin önder markası Monster Notebook ve Intel iş birliğiyle düzenlenen ‘Intel Monsters Reloaded 2023 PUBG Battlegrounds Turnuvası’ başladı. Her geçen yıl espor alanına damgasını vuran turnuvada heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yılın en tezli espor aktifliği; 3 açık eleme, açık eleme finalleri ve büyük finalden oluşuyor. Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören turnuva bu yıl da nefesleri kesecek.  

 

75.000 TL bedelinde ödül havuzu

 

Intel Monsters Reloaded, amatör yahut profesyonel fark etmeksizin her düzeydeki oyuncuya espor heyecanını doyasıya yaşatmaya devam ediyor. Turnuva, açık elemelerle başlıyor. Bo5 formatıyla oynanacak açık eleme, 2 kümeye ayrılmış 32 grubu barındıracak. 

 

Grubunda en çok puanı toplayan 8 grup o haftanın açık eleme finaline yükselecek. Toplamda 16 grubun çaba edeceği açık eleme finalinde ise en çok puan toplayan 3 kadro büyük final etabına yükselecek. 3 hafta boyunca devam edecek olan açık elemelerin sona ermesiyle 9 kadro büyük final biletini almaya hak kazanacak.

 

Büyük final basamağı 3 gün sürecek

 

Turnuvanın nefes kesen büyük finali ise 8, 9 ve 10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Büyük finalde, açık elemelerden yükselen 9 ekip ve 7 davetli grup 75.000 TL bedelindeki ödül havuzu için kıyasıya gayret edecek. Toplamda 15 maçtan oluşacak büyük final basamağı 3 gün boyunca devam edecek. Turnuvaya iştirak müracaatları monsternotebook.com.tr üzerinden yapılabilecek.

İlginizi Çekebilir;  E-Ticaret Yapanlar için Özel Tüyolar: Amazon'da Gelir Elde Etmenin 5 Yolu

“Oyuncuların yanında olduğumuzu onlara hissettirmeyi sürdüreceğiz.”

Monster Notebook Küresel Pazarlama Yöneticisi Birol Sülük, “Oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen birinci marka olan Monster Notebook olarak eser, hizmet ve üstün müşteri tecrübesi kanadındaki gücümüzü ekosistemin tamamına yayıyoruz. Öncüsü olduğumuz ekosistemi bir bütün olarak görüyor, oyun bilgisayarı alanındaki tecrübelerimizi bu alana gönül vermiş oyunculara, kesim paydaşlarına ve bölümün geneline yaymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Türkiye oyun ekosisteminin en sevilen aktörlerinden biri olarak hem ülkemizde hem de globalde espora yatırım yapmaya devam edecek, oyuncuların yanında olduğumuzu onlara hissettirmeyi sürdüreceğiz. Eşsiz karşılaşmaların yaşanacağı turnuvaya katılacak ekiplere şimdiden muvaffakiyetler diliyorum.” dedi. 

Açık Eleme Takvimi 

  1. Açık Eleme 16 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali –  17 Kasım 2023
  2. Açık Eleme 23 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali –  24 Kasım 2023
  3. Açık Eleme 30 Kasım 2023 – Açık Eleme Finali – 1 Aralık 2023

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar