Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İsko Bakım Bölümüne 20 Personel Alacak

İsko Bakım Bölümüne 20 Personel Alacak

admin admin -
50 0

İş arayan ve patronu buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İSKO firmasının bakım kısmında çalışmak üzere 20 işçi alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve patronları buluşturabilmek ismine kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla irtibatını sürdürerek hakikat işe yanlışsız kişiyi yönlendirme misyonu üstlenen İstihdam Merkezi, İSKO firmasının bakım kısmında çalışmak üzere 20 işçi alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu daha paylaştı.

 

İSKO 20 İŞÇİ ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, İSKO firmasında çalışmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu sözlere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan İSKO firması, makine bakımcı ve elektrik bakımcı olarak çalışmak üzere işçiler alacak. Makine bakımcı meslek liselerinin; makine, motor ve torna tesviye, elektrik bakımcı da elektrik elektronik kısımlarından mezun ya da makine bakımcı ve elektrik bakımcı düzey 3 mesleksel yeterlilik evrakına sahip, tecrübeli/tecrübesiz askerlik ile ilişiği bulunmayan 35 yaşını aşmamış 20 işçi alınacak. Müracaatlar 12 Ekim Perşembe günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 çizgileri üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Vestel, Türkiye'nin en değerli markalarında adını ilk 3'e yazdırdı

İlgili Yazılar