Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İzmir Fuarı’nda Bayraklı Belediyesi fark yarattı

İzmir Fuarı’nda Bayraklı Belediyesi fark yarattı

admin admin -
57 0

İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, çağdaş standı ve projeleriyle dikkat çekti. İlçenin tarihine mahsus Smyrna figürleriyle donatılan, kültür-sanat ve spor aktifliklerine konut sahipliği yapan stant, binlerce ziyaretçi ağırladı.

 

GÖSTERİLER BEĞENİ KAZANDI

Türkiye’nin en esaslı tertibi olma özelliği taşıyan İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin mesken sahipliğinde 92’nci defa gerçekleşti. Smyrna Höyüğü’nde sergilenen sütunların figürleri ile zenginleştirilen Bayraklı Belediyesi standındaki şovlar ve gösteriler beğeni kazandı. Binlerce ziyaretçinin gezdiği fuarda Bayraklı standı, aktiflikleri ve projeleriyle bu yıl da farkını ortaya koydu. Doğançay Köyü Ziraî Kalkınma Kooperatifi’nin besin eserleri sergilendi. Proje ve çalışmaların tanıtıldığı stantta, Bayraklı Emek Dünyası Bayan Kooperatifi üyeleri de el emeği, göz parıltısı eserlerini beğeniye sundu. Fuar kapsamında gerçekleştirilen kültür-sanat ve spor aktiflikleri ilgiyle izlendi.

 

BAYRAKLI’YI TANITTIK

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Bu yıl da İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerimizi alarak İzmir’in kalbi Bayraklı’nın, potansiyelini ve projelerimizi tanıttık. Binlerce ziyaretçinin uğradığı standımızda vatandaşlarımızı ağırlamanın memnunluğunu yaşadık. Fuar mühletince bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kocaeli Güzelleşiyor, Körfez'e görsel zenginlik kattı

İlgili Yazılar