Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Karamürsel Seyahat Kartları Ofisi hizmete başlıyor

Karamürsel Seyahat Kartları Ofisi hizmete başlıyor

admin admin -
73 0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Karamürsel’de kalıcı seyahat kartları ofisi açıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, seyahat kartları ünitesindeki artan taleplerin karşılanması için yerinde hizmete devam ediyor. Bu kapsamda Karamürsel’deki vatandaşlar için vakit zaman kurulan süreksiz ofis 07 Ağustos Pazartesi günü itibariyle kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacak.

 

KALICI HİZMET

Ulaşım Dairesi Başkanlığı seyahat kartları ünitesi vatandaşlardan gelen taleplerin karşılanması ve vatandaşlara kolaylık olması maksadıyla süreksiz seyahat kart ofisi açıyordu. Bu kapsamda Karamürsel Belediyesine kurulan süreksiz seyahat kartları ofisi 07 Ağustos Pazartesi günü itibariyle kalıcı olarak Karamürsel’de hizmet vermeye başlıyor.

 

PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

Karamürsel Belediyesi’nin yer katında kurulan seyahat kartları ofisi 07 Ağustos Pazartesi günü itibariyle 08.30 ve 17.30 saatlerinde vatandaşlara hizmet verecek. Vatandaşlar abonman, öğrenci, indirimli ve fiyatsız seyahat kartları basım ve vize süreçlerini İzmit’e gelmeden Karamürsel’de halledebilecek.

 

4. OFİS KANDIRA’YA KURULACAK

Gölcük ve Gebze ilçelerine kurulan ‘Seyahat Kartları Ofisinin’ 3.’sü Karamürsel’e kurulmuş olacak. Büyükşehir Belediyesi, dördüncü ‘Seyahat Kartları Ofisini’ni yakın vakitte Kandıra’ya kuracak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Asırlık çınarlara 100. Yıl ziyareti

İlgili Yazılar