Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Konya Büyükşehir Konya’nın Caddelerini Şanlı Bayrağımızla Donattı

Konya Büyükşehir Konya’nın Caddelerini Şanlı Bayrağımızla Donattı

admin admin -
44 0

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hasebiyle Konya’nın cadde ve sokaklarını ulu bayrağımızla süslerken, tramvay ve otobüs durakları ile alışveriş merkezlerinde binlerce bayrak dağıttı. Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Konya’mızın dört bir yanını ulu bayrağımızla süsledik. Binlerce bayrak dağıtarak hemşehrilerimizin 29 Ekim sevincine katkı sağladık. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Konya’nın caddelerini Türk bayraklarıyla süsleyerek, vatandaşlara da bayrak dağıttı.

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Cumhuriyetin 100’üncü yılına kavuşmanın gururunu en derinden yaşadıklarını vurguladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Konya’da birçok aktiflik gerçekleştirildiğini belirten Lider Altay, “Konya’mızın caddelerini ulu bayrağımızla süsledik. Hemşehrilerimize binlerce bayrak dağıtarak 100. yıl coşkularına, 29 Ekim sevinçlerine katkı sağladık. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman ecdadımızı hürmetle ve minnetle yad ediyorum” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hasebiyle Konya’nın cadde ve sokaklarını ulu bayrağımızla süslerken, Konyalılara da alışveriş merkezlerinde, tramvay ve otobüs duraklarında binlerce bayrak dağıttı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Altay: "Tarihi Konya Lisesi Spor Ve Konferans Salonu Yeni Dönemde Öğrencilerin Hizmetinde Olacak"

İlgili Yazılar