Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Krafton, sizi Dark And Darker Mobile’in derinliklerini keşfetmeye davet ediyor

Krafton, sizi Dark And Darker Mobile’in derinliklerini keşfetmeye davet ediyor

admin admin -
13 0

Geliştirici Bluehole Studio, 2024’te Eşsiz Bir Hayatta Kalma ve Kaçış Oyunuyla Taşınabilir Oyuncuların Karşısında Olacak 

PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE‘ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen memleketler arası bir oyun aktifliği olan G-STAR 2023’te Dark and Darker Mobile‘ı resmî olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte Dark and Darker Mobile, KRAFTON’un heyecan dolu bu oyunu taşınabilir platformlara uyarlamak için IRONMACE ile global lisans mutabakatı imzalamasının akabinde birinci defa görücüye çıkmış oldu.

KRAFTON bünyesindeki Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, orjinal oyunu heyecan verici bir tecrübe hâline getiren eşsiz extraction* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını verebilmek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale tipinin hayatta kalma tansiyonunu harmanlıyor. KRAFTON’un taşınabilir oyun geliştirme konusundaki kapsamlı tecrübesinden faydalanan oyun, taşınabilir kullanıcılara özel tasarlanacak ve optimize edilecek. 

“KRAFTON, Dark and Darker Mobile‘ı birinci defa G-STAR 2023’te görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor,” diyen KRAFTON Yayın Departmanı Kıdemli Lideri Rafael Lim konuyla ilgili fikirlerini, “Dark and Darker Mobile‘ın enteresan hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif dinamikleri ve heyecan dolu extraction* mekaniğiyle PC sürümünün ruhunu yakalayarak taşınabilir oyuncuların beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Hedefimiz büsbütün eşsiz bir taşınabilir oyun tecrübesiyle oyunseverlerin beklentilerini aşmak,” kelamlarıyla lisana getirdi.

Dark and Darker Mobile‘da maceracılar, saklı hazineler, eşsiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu cüret gerektiren bir seyahate çıkmadan evvel beş farklı sınıf (Fighter, Barbarian, Ranger, Rogue ve Cleric) ortasından seçim yapıyor. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginlikler peşinde koşarken Darkswarm ismi verilen gizemli bir manyetik alan da rakip oyuncuları ve öbür tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor. Oyuncular vakit daraldıkça hem ganimetleriyle birlikte kaçmak hem de canlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmak zorunda. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Oyuncuları her macerada eşsiz hazineler bulma fırsatı yahut mutlak bir felaketle yüzleşmeyi beraberinde getiren yepisyeni, heyecan dolu öyküler bekliyor.

İlginizi Çekebilir;  Patron dolandırıcılığını önlemenin 8 yolu

*Extraction: Yaratıklar ya da öbür oyuncular tarafından öldürülüp zindanlarda topladığınız bedelli ganimetleri kaybetmeden evvel oyundan çıkmayı başarma

 

KRAFTON, INC. Hakkında

Merkezi Güney Kore’de bulunan KRAFTON, Inc., kendisini eğlenceli ve özgün tecrübeler sunarak merak uyandıran oyunları keşfetmeye ve yayınlamaya adamıştır. 2007 yılında kurulan KRAFTON, PUBG STUDIOS, Striking Distance Studios, Unknown Worlds, VECTOR NORTH, Neon Giant, KRAFTON Montréal Studio, Bluehole Studio, RisingWings, 5minlab, Dreamotion, ReLU Games ve Flyway Games üzere dünyaca ünlü geliştiricilere mesken sahipliği yapmaktadır. Her stüdyo daima yeni zorlukların üstesinden gelmeye ve yenilikçi teknolojilerden yararlanmaya çalışır. Maksatları KRAFTON’un platformlarını ve hizmetlerini genişleterek daha fazla oyunsevere ulaşmaktır.

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS, The Callisto Protocol, NEW STATE MOBILE, Moonbreaker, Defense Derby ve TERA başta olmak üzere önde gelen cümbüş mülklerinden sorumludur. Dokuz ülkeye yayılmış 3.000 kişilik bir takımla KRAFTON, birinci sınıf yeteneklerden oluşan ve iş alanlarını oyunların ötesinde multimedya cümbüşüne ve derin öğrenmeye yanlışsız genişletmeyi hedefleyen teknoloji odaklı bir şirkettir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar