Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Lüleburgaz Belediyesi’nin Kadınlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası tamamlandı 

Lüleburgaz Belediyesi’nin Kadınlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası tamamlandı 

admin admin -
12 0

Lüleburgaz Belediyesi’nin Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası tamamlandı 

Lüleburgaz, Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası’na 6’ncı defa mesken sahipliği yaptı. 3 gün boyunca basketbol ve voleybolda birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne olan turnuva, kupa merasimi ile son buldu. 

Lüleburgaz Belediyesi’nin düzenlediği 6’ncı Bayanlar Spor Turnuvası Cumhuriyet Kupası 10-12 Kasım’da gerçekleştirildi. 

Basketbol ve voleybolda 11 grubun çaba ettiği turnuvada maçlar Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi (LYFA) ve Düvenciler Anadolu Lisesi’nde oynandı. 

3 gün boyunca heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada dereceye giren gruplara ödül ve kupaları 12 Kasım’da LYFA’da düzenlenen merasimle verildi. 

Törende kadrolara ödül ve kupaları Belediye Lider Yardımcıları Leyla Güncer ve Kemal Pektaş ile Belediye Meclisi Üyesi Nihal Organ, Toplumsal Takviye Hizmetleri Müdürü Samet Servet tarafından verildi. 

Turnuvada basketbol kategorisinde şampiyon Kemer Master ekibi olurken, voleybolda ise şampiyon Bulgaristan’dan Tasarevo grubu oldu. 

Turnuvaya katılan tüm kadrolara ise madalya verildi. 

Turnuvada basketbol branşında İstanbul Turtles, Kemer Master, Yıldırım Girls, SES Spor Kulübü, Best Ladies, Halime Çavuş Veteran, Turkuaz Spor Kulübü, Otuz Dokuz, voleybol branşında ise Lüleburgaz 1922 SK, Tsarevo (Bulgaristan) ve SES Spor Kulübü uğraş etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  RPharm Gözünü Afrika Pazarına Dikti

İlgili Yazılar