Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli  grup yolunda asfalt çalışması 

Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli  grup yolunda asfalt çalışması 

admin admin -
14 0

 

Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli 

grup yolunda asfalt çalışması 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli Mahallelerinin 3.5 kilometrelik küme yolunda sathi asfalt çalışması yapıyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsalda asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu bir formda ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarını gece gündüz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Manavgat ilçesine bağlı Güzelyalı ve Değirmenli Mahalleleri küme yolunda asfalt çalışmaları yapıyor.

GÜVENLİK VE KONFORLU YOL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı alt yapı grupları, daha evvel küme yolunda güçlendirme, büz ve şarampol çalışmaları yapmıştı. Kırsal Hizmetlere bağlı asfalt takımları hazırlığı biten küme yolunda sathi asfalt çalışmaları yapıyor. 3.5 kilometre uzunluğundaki asfalt çalışmaları tamamlandığında küme yolu inançlı ve konforlu hale gelecek.

HAYIRLI OLSUN

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, Güzelyalı Mahalle Muhtarı Hasan Sevinç ile birlikte yapılan sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, yolun bölge halkına iyi olmasını diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Antalya Büyükşehir'in glutensiz gıda yardımı sürüyor

İlgili Yazılar