Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

admin admin -
10 0
Mastercard Türkiye, MICHELIN Guide partnerliğine İstanbul’dan sonra İzmir ve Bodrum’la devam ediyor

Ödeme teknolojileri alanında dünyanın önde gelen kuruluşu Mastercard, dünyanın en saygın gastronomi rehberlerinden biri olan MICHELIN Guide ile partnerliğine İstanbul’un akabinde bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. MICHELIN Guide bu sene de Türkiye’nin güçlü ve çok çeşitli gastronomi kültürünü daha geniş kitlelere yayarken ülkenin gastronomik cazibesini artırmaya devam edecek.

Spor, kültür-sanat, gastronomi, müzik ve alışveriş üzere tüketicilerin tutkuyla bağlı oldukları alanlarda değer biçilemez tecrübeler sunan Mastercard, Türk gastronomisinin memleketler arası alanda tanıtılmasına katkı sunmayı sürdürüyor. Mastercard, dünyanın en itibarlı restoran derecelendirme sistemi olan MICHELIN Guide resmi partnerliğine İstanbul’dan sonra bu sene de İzmir ve Bodrum’la devam ediyor. 

Mastercard Doğu Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Tüketici Odaklı Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı Ceren Türkben Kaya, MICHELIN Guide ile yine birlikte olmaktan memnunluk duyduklarını lisana getirerek “Mastercard olarak, MICHELIN Guide ile çıktığımız bu yol bizi çok heyecanlandırıyor. Türkiye, eşsiz yemekleri, varlıklı mutfak kültürüyle gastronomi dünyasında dikkat çeken bir ülke. MICHELIN Guide ise itibarı yüksek bir ödül ve kentlerin de tanıtılmasıyla turizme büyük bir katkı sağılıyor. Mastercard olarak bu tutkuyu destekleyerek İstanbul, İzmir ve Bodrum’un güzel gastronomi cazibesini daha geniş kitlelere duyurmaya devam ettiğimiz için çok memnunuz. Geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizle, kart sahiplerimize Priceless Platformu üzerinden yıl uzunluğu MICHELIN Guide iştirakinde gastronomik tecrübeler sunduk. Önümüzdeki yıl da kullanıcılarımıza yeniden farklı yenilikler sunmaya, MICHELIN Guide’ın seçtiği restoranları markamıza ilişkin memleketler arası platformlarda yabancı gastronomi severlerle buluşturarak onlara katkı sunmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.  

Mastercard kart sahipleri Priceless Platformu üzerinden yıl uzunluğu MICHELIN Guide iştirakinde gastronomik tecrübelere ortak olma imkanı bulacak. Yıldızlı restoranlarda rezervasyon ayrıcalıkları, şeflerle birlikte özel tecrübe fırsatları üzere içerikler Mastercard kullanıcılarına sunulacak. 

Heyecanla beklenen MICHELIN Guide’ın 2024 restoranları, 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek özel bir ödül merasimiyle açıklanacak. Merasimde, ‘Mastercard En Âlâ Servis’ mükafatı sahibine takdim edilecek.

İlginizi Çekebilir;  RAMS Türkiye'den Satranca Destek

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar