Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Mcdodo’nun renkli şarj kabloları ve kulaklıkları bu yaza eğlence katacak!

Mcdodo’nun renkli şarj kabloları ve kulaklıkları bu yaza eğlence katacak!

admin admin -
70 0

Türkiye’nin taşınabilir akseuar markası Mcdodo’nun farklı tasarım ve renklerdeki süratli şarj kabloları ve kulaklıklarıyla, bu yazı daha da renklendirin! Yalnızca yüksek performansı ve son teknolojiyle donatılmış teknik özellikleri değil, tasarımı ve pastel tonlarıyla da fark yaratan kulaklık ve kablolar; bu yaz plajda, seyahatte, yolda, havaalanında stilinin en büyük tamamlayıcısı olacak…

Global taşınabilir aksesuar markası Mcdodo, yeni jenerasyon şarj/data kablolarıyla, 140W’lara kadar süratli şarjı emsallerine nazaran çok daha güçlü ve estetik bir dizaynla sunuyor. Patentli ‘power off’ (otomatik kapanma) teknolojisinin yaratıcısı olan Mcdodo’nun lightning ve Type C uçlu ve dijital göstergeli yeni kabloları; telefon, tablet, bilgisayar ve daha pek çok elektronik aygıtınızı 100W süratle ve ‘güvenli şekilde’ şarj etmenizi sağlıyor.

Hem renkli, hem hızlı!

Marka mottosu, ‘sektördeki gereksinimlere kısa müddette odaklanarak tahliller geliştirmek’ olan Mcdodo; yeni jenerasyon veri kablolarıyla taşınabilir hayatta en büyük muhtaçlık olan süratli şarjı dijital göstergeli ve en inançlı halde sunuyor. Mcdodo’nun patentli ‘power off’ teknolojisinin kullanıldığı renkli silikon dizaynlı veri kabloları Type C’den Type C’ye ve Type C’den Lightning’e 2 farklı girişle sunuluyor.

Kire ve suya sağlam kulaklık

Mcdodo’nun Suya güçlü TWS Bluetooth 5.1 Dokunmatik Kablosuz kulaklıklar; 6 Saat tek kulak modunda çalma, 25 Saat şarj kutusuyla çalma müddetleriyle, yalnızca iç açıcı renkleri ve farklı dizaynıyla değil, teknik özellikleriyle de apayrı bir dinleme ve konuşma tecrübesi sunuyor. Çevresel gürültü azaltma algoritması ile donatılan Mcdodo HP8042, kulak kanallarına uyacak ve uzun mühlet rahat olacak biçimde ergonomik olarak tasarlandı.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve gözetici camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları üzere fonksiyonel eserleri bulunduran Mcdodo, ayrıyeten pek çok yenilikçi ve özel dizaynlı inovatif eseri de meraklılarıyla buluşturuyor.

İlginizi Çekebilir;  Undawn Güncellemesiyle Oyuna Yeni Bir Harita, Hikâye, Yeni Roller ve Daha Fazlası Geliyor

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar