Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Minycenter, istikrarlı büyüme stratejisini devam ettiriyor

Minycenter, istikrarlı büyüme stratejisini devam ettiriyor

admin admin -
14 0

Dokumadan oyuncağa, bebek araç gereçten beslenme eserlerine yüzlerce marka binlerce eseri tüketicisi ile buluşturan Gami Giysi, Carters & Minycenter markaları ile Bursa’daki 2. mağazasını Bursa Downtown AVM’de açarak Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 19’a çıkardı.

Carter’s, Oshkosh, Skiphop, Boboli, Stephen Joseph, Rosalita Senoritas gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’de bulunan tek yetkili distribütörü olan ayrıyeten Minycenter marka ismiyle kendi özel dokumacılık koleksiyonu sunan Minycenter, müşterilerden gelen taleplere karşılık verebilmek ismine büyümeye sürat kesmeden devam ediyor.

Bursa’nın yeni projesi Downtown AVM’de açılan yeni Carter’s / Minycenter mağazası toplam 167 Metrekarelik alanına sahip.

 

Minycenter E-Ticaret ve Pazarlama Küme Yöneticisi Necmi Kahraman; ‘Marka bilinirliğimizi ve mağaza sayımızı arttırma istikametinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bursa’daki 2. Mağazamızı açtık ve maksat kitlemizin olduğu lokasyonlarda yeni mağazalar için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Online kanallarımız ile 7/24 müşterimizin hizmetinde olmakla birlikte, mağaza sayımızı arttırarak onların muhtaçlıkları için en uygun lokasyonlarda yer almaya çalışıyoruz. Açtığımız her mağaza ile, bebek sahibi olmayı bekleyen, bebeğini ve çocuklarını şuurlu büyüten, araştırmayı ve tavsiye almayı seven, nitelikli, işlevsel ve kaliteli eser arayan yeni jenerasyon ebeveynler için kusursuz bir servis sağlamak ana maksadımız. 2024 yılında da İstanbul ve mağazamızın bulunmadığı kentlerde yeni mağazalar açarak, tüketicilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz.’ dedi.

 

Gami Giysi Hakkında:

İpek Özilhan Özkan önderliğinde Carter’s markası ile yola çıkan Gami Giysi, 2019 yılında hayata geçirdiği yeni stratejisiyle bebek, çocuk ve ebeveynlerin tüm gereksinimlerine yönelik kaliteli ve emniyetli yerli ve yabancı birçok markayı Minycenter çatısı altında sunmaya başladı. Bunun yanı sıra 2021 yılında  ‘Minycenter’ markasıyla kendi koleksiyonlarını ve dizaynlarını sunmaya başladı.  Gami Giyim’in Minycenter ve Carter’s  olarak; toplamda 19 mağazası bulunuyor. Birebir vakitte Türkiye’deki tüm kıymetli müşterilerine  minycenter.com.tr ve cartersoshkosh.com.tr ile 7/24 kesintisiz ve inançlı online alışveriş imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir;  Karşıyaka Belediyesi tesislerinde bütçe dostu fiyatlar

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar