Haber 2023

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Teknoloji
 4. »
 5. Monster Notebook ve PUBG: BATTLEGROUNDS ile ‘Monster 29 Ekim Kupası’ heyecanı başlıyor!

Monster Notebook ve PUBG: BATTLEGROUNDS ile ‘Monster 29 Ekim Kupası’ heyecanı başlıyor!

admin admin -
13 0

Oyun bilgisayarı alanında Türkiye’nin başkan markası Monster Notebook, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliğiyle hayata geçen ‘Monster 29 Ekim Kupası’nda geri sayım başladı. Ülkemizin en güzel PUBG gruplarının iştirakiyle 26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada ekipler 60.000 TL pahasındaki ödül havuzu için çaba edecek. ‘Monster 29 Ekim Kupası’, her gün saat 19.00’da PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı olarak izlenebilecek.

 

Ülkemizin en uygun PUBG gruplarının iştirakiyle gerçekleştirilecek ‘Monster 29 Ekim Kupası’nda geri sayım başladı.  26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada; açık elemeden yükselecek 10 ekip, turnuvaya davetli 6 grup ile finalde 60.000 TL ödül havuzu için gayret edecek.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar, etraf ünitesi eserleri alanında faaliyet gösteren Monster Notebook, PUBG: BATTLEGROUNDS ve eSports360 iş birliği ile hayata geçen ‘Monster 29 Ekim Kupası’, açık elemeler ve büyük final olarak 2 çeşitte tamamlanacak. Turnuvanın, açık elemeler ayağı 26, 27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Her gün 5 kadro olmak üzere toplamda 10 kadro elemeler sonunda büyük finalde gayret etme hakkını elde edecek. 

PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı yayınlanacak

Büyük final; Miramar, Erangel ve Taego haritalarında (MMTEE harita düzeninde) oynanacak 5 maçlık seri üzerinden gerçekleşecek. En fazla puanı toplayan grup 29 Ekim’de şampiyonluğa ulaşacak. 26, 27, 29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuva, her gün saat 19.00’da PUBG Türkiye resmi Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak. Turnuvaya davetli ekipler önümüzdeki günlerde PUBG toplumsal medya hesabı üzerinden duyurulacak.

Monster Notebook, esporu desteklemeye devam edecek

Monster Notebook Küresel Pazarlama Yöneticisi Birol Sülük, “Oyun bilgisayarı denildiğinle akla gelen birinci marka olan Monster Notebook olarak eser, hizmet ve üstün müşteri tecrübesi kanadındaki gücümüzle ekosistemi bir bütün olarak görüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin ekosistemin gelişimi için epeyce değerli olduğunu düşünüyoruz.  Oyun bilgisayarı alanındaki öncülüğümüzün yanı sıra espora verdiğimiz takviyelerle de hem oyunculara hem kesim paydaşlarına hem de dalın geneline örnek olma misyonu taşıyoruz. Espora verdiğimiz dayanağı sürdüreceğiz.” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Zeytinin başkenti Milas;ta hasat coşkusu yaşanacak

 

‘Monster 29 Ekim Kupası’ ödül havuzu: 60.000 TL

 • Birinci grup: 25.000 TL
 • İkinci kadro: 15.000 TL
 • Üçüncü grup: 8.000 TL
 • Dördüncü grup: 4.000TL
 • Beşinci kadro: 3.000 TL
 • Altıncı grup: 2.500 TL
 • Yedinci grup: 1.500 TL

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar