Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Monster’da Üst Düzey Atama Ersin Güntaş Notebook ve PC İş Birimi Direktörlüğüne Atandı

Monster’da Üst Düzey Atama Ersin Güntaş Notebook ve PC İş Birimi Direktörlüğüne Atandı

admin admin -
64 0

Monster Notebook, 2011 yılından Monster Notebook bünyesine katılan ve stratejik durumlarda mesleğine devam eden Ersin Güntaş’ın Notebook ve PC İş Ünitesi Yöneticiliği misyonuna getirildiğini duyurdu. Güntaş, Türkiye ve küresel pazarda eser gayelerinin belirlenmesi, mevcut eserlerin geliştirilmesi, notebook aygıtların yanında PC eserleri projesinin hayata geçirilmesi üzere kritik süreçlere liderlik edecek. 

Monster Notebook, 13 yıldır şirket bünyesinde üst seviye konumlarda rol alan Ersin Güntaş’ın Notebook ve PC İş Ünitesi Yöneticiliğine  atandığını duyurdu. 

ABD’den dönüşünün akabinde 2011 yılında Monster Notebook ailesine İş Geliştirme ve Eser Müdürü olarak katılan Ersin Güntaş,  2020 yılında Eser Müdürü, 2022 yılında Eser ve Operasyon Müdürü unvanlarını aldı. Güntaş, 2023 yılı itibariyle şirketin Notebook ve PC İş Ünitesi Yöneticiliği vazifesine getirildi.

Güntaş, Notebook ve PC İş Ünitesi Yöneticiliği konumunda eser karar ve stratejilerinin belirlenmesi, tahlillerinin hazırlanması, mevcut ve yeni giriş yapılacak pazarlardaki satış öngörülerinin ortaya konulması, gaye müşteri kümelerinin tahlili ve segmentasyonu, müşteri gereksinimlerinin tahlili ve entegrasyonu, yenilenme süreçlerinin başlatılması ve takibi üzere stratejik süreçlere liderlik edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İşverenler en çok hangi mezunları tercih ediyor?

İlgili Yazılar