Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Moon platform ile mimari tasarımlar yapay zekayla buluşuyor

Moon platform ile mimari tasarımlar yapay zekayla buluşuyor

admin admin -
10 0

MOON PLATFORM İLE MİMARİ DİZAYNLAR YAPAY ZEKAYLA BULUŞUYOR

Yakın vakitte ulusal ve milletlerarasında örneği olmayan ve birinci sefer Türkiye’de faaliyete geçecek olan Moon Platform’u duyuran Sefer Doğan Özdoğan; üreticiler, mimarlar, tedarikçiler ve dizayncıları bir ortaya getirecek.

 

Endüstri normlarını yine şekillendiren, yapay zekâ takviyeli bir yazılım programı olan MOON Platform, mimari firmalar ve üreticiler için tahlil sunmaya hazırlanıyor. İngiltere merkezli olan ve yakın vakitte Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak olan platform, MOON On, MOON Business, MOON CRM ve MOON Demonte olmak üzere dört farklı kategoride hizmet sunacak.

        MOON Platform ile Yaratıcılık Hudutlarını Zorla!

Yapay zekâ algoritmaları ile kullanıcıların tercihlerini ve davranışlarını tahlil eden MOON; içeriği ve teklifleri şahsileştiriyor böylelikle her kullanıcıya özel eşsiz bir tecrübe sunuyor. Tüm paydaşlarına yaratıcılığın ve inovasyonun ışığında tasarım dünyasını dönüştürmeye adanmış bir platform sunan Moon; kullanıcıları küresel pazarda öne çıkarırken tıpkı vakitte iş ağlarını genişletme imkânı da sunacak. 

Geleceği İnşa Etmek Mümkün!

Mimarlar, üreticiler ve tasarım tutkunları için güçlü bir buluşma noktası olan Moon Platform; geleceği farklı bir vizyonla inşa etmek, hudutları zorlamak ve yaratıcılığı özgürce ortaya koyabilmek için teknolojiden dayanak aldı. Kullanıcıların ve üreticilerin yaşadığı eksiklikleri yeni bir girişimcilik örneğiyle ortadan kaldırmaya hazırlanan Sefer Doğan Özdoğan: ‘Üretici firmaların problemlerini görmeye başladıkça bu proje üzerinde düşünmeye başladım. Bu mühlet zarfında Türkiye ve Avrupa’daki mimarlık firmalarının da muhtaçlıklarını görebilme talihim oldu. Yani aslında bir tarafın eksikliği, öbür tarafın gereksinimi tamamlandığında ortaya çok hoş bir girişimcilik örneği çıkmış oldu. Biz Moon Platform ile yeni bir dalın tabanını oluşturuyoruz.’ kelamlarına yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Aydem Yenilenebilir Enerji, Yeni Mor Kanatlarıyla Uşak'taki Rüzgâr Kurulu Gücünü İki Katına Çıkardı

İlgili Yazılar