Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. MSP akademi, yönetilen hizmet sağlayıcıların geleceğini şekillendiriyor

MSP akademi, yönetilen hizmet sağlayıcıların geleceğini şekillendiriyor

admin admin -
13 0
ACRONIS, MSP AKADEMİ İLE YÖNETİLEN HİZMET SAĞLAYICILARIN BÜYÜMESİNE YARDIMCI OLUYOR

 

MSP AKADEMİ, YÖNETİLEN HİZMET SAĞLAYICILARIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYOR

 

Siber müdafaa alanında global bir başkan olan Acronis, yönetilen hizmet sağlayıcılara (MSP’ler) teknolojik bilgi, marifet ve araçları kazandırmayı amaçlayan bir eğitim teşebbüsü olan MSP Akademi’yi hayata geçirdiğini duyurdu. MSP Akademi, Acronis’in global MSP pazarının gelişimini destekleme konusundaki sorumluluğunu yerine getirmesini ve eğitim imkanlarındaki değerli büyümeyi temsil ediyor. İş operasyonları, teknoloji, satış ve pazarlama mevzularını kapsayan bir eğitim programından oluşan akademi, yönetilen hizmet sağlayıcılar için özel olarak tasarlandı. 

 

Acronis Akademi aracılığıyla on yılı aşkın müddettir hizmet sağlayıcılara kapsamlı teknoloji ve iş eğitimleri sunan Acronis, artık de yönetilen hizmet sağlayıcılar için kapsamlı bir eğitim programı olan MSP Akademi’yi hayata geçirdi. 2022’de Akademi aracılığıyla eğitim ve sertifikasyondan geçen Acronis iş ortakları, Acronis eser satışlarından elde edilen gelirde %60’lık bir artış ve teknik dayanak olaylarında %40’lık bir azalma gördü. Akabinde Acronis, eğitim portföyünü eser eğitiminin ötesine genişletmeye yönelik iş ortağı taleplerine karşılık olarak MSP Akademi’yi duyurdu. İş operasyonları, teknoloji, satış ve pazarlama mevzularını kapsayan bir eğitim programından oluşan akademi, yönetilen hizmet sağlayıcılar için tasarlandı. 

 

Acronis’in gelecekteki teşebbüsleri ortasında bulut sağlayıcılarıyla iş birliği içinde hibrit eğitim kampları organize etmek, kesimdeki gelişmelerden müşterileri haberdar etmek için kapsamlı bir öğrenme tecrübesi sağlamak ve dünyanın dört bir yanındaki MSP’lerin programdan yararlanabilmesini mümkün kılacak yeni çevrimiçi, hibrit ve çevrimdışı çok lisanlı eğitim seçenekleri sunmak yer alıyor.

 

MSP Akademi Müfredatı Profesyonelce Hazırlandı

 

MSP’lerin karşılaştığı temel zorlukları ele almak için oluşturulmuş bir öğrenme platformu olan MSP Akademi, işi kurmaktan yürütmeye, pazarlamaya ve çalışan verimliliğini optimize etmeye kadar çeşitli hususları kapsıyor. Bir MSP şirketini direktörün tüm istikametlerini kapsayan eğitimler sunmak üzere hazırlanan akademi müfredatı, teknolojinin süratli değişimlerine yanıt verecek halde yapılandırılmış içerikleriyle tesirli bilgiler sunmak için üç ila yedi dakika ortasında değişen küçük boyutlu modüller içeriyor. Bu eğitimle iştirakçiler bir imtihana girerek meslektaşları ve müşterileriyle paylaşabilecekleri bir Credly rozeti alabilecek ve MSP Akademi’den bir derece kazanarak yeterliliklerini ve daima öğrenmeye olan bağlılıklarını gösterebilecek. 

 

Özelleştirilmiş Bir Eğitim Tecrübesi Sunuyor

 

Akademiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Acronis Geliştirmeden Sorumlu Yöneticisi Jon McCarrick, “MSP Akademi, iştirakçilerin belli bahisleri keşfetmelerine yahut yapılandırılmış bir öğrenme yolunu izlemelerine imkan tanıyan özelleştirilmiş bir eğitim tecrübesi sunuyor. Süratle gelişen teknoloji ve iş ortamı daima öğrenmeyi gerektiriyor ve MSP Akademi yönetilen hizmet sağlayıcıların artan gereksinimlerini desteklemek için tasarlandı.” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir;  Canik Sandıkları Patlattı Cumhurbaşkanı Erdoğan Dedi

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar