Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni haritası RONDO ve Squid Game’den Lee Jung-Jae’nin başrolde olduğu resmi canlı aksiyon filmi şimdi yayında!

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni haritası RONDO ve Squid Game’den Lee Jung-Jae’nin başrolde olduğu resmi canlı aksiyon filmi şimdi yayında!

admin admin -
41 0

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni haritası RONDO ve Squid Game’den Lee Jung-Jae’nin başrolde olduğu resmi canlı aksiyon sineması artık yayında!

 

Oyunun şimdiye kadarki en büyük haritasının çıkışını kutlamak hedefiyle direktör Sam Hargrave (Extraction, Extraction 2), PUBG: BATTLEGROUNDS dünyasını sekiz dakikalık etkileyici bir aksiyon sinemasıyla hayata geçiriyor

  

AMSTERDAM, HOLLANDA – 6 Aralık, 2023 – KRAFTON tarafından geliştirilen PUBG: BATTLEGROUNDS’da bugün orijinal bir periyot başlıyor! 27.1 güncellemesiyle PUBG: BATTLEGROUNDS’un onuncu haritasi RONDO’nun kapıları oyunculara açıldı. Harita an prestijiyle PC platformunda yayında, konsollara ise 14 Aralık’ta gelecek.

 

VE HUZURLARINIZDA RONDO – PUBG: BATTLEGROUNDS’UN ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK HARİTASI

İhtişam Kenti (The Ground of Honor) olarak da bilinen RONDO, şimdiye kadarki haritalar ortasında en geniş oynanabilir alana sahip, 8×8 bir harita olma özelliği taşıyor. İki farklı bölgeye bölünmüş olan bu geniş harita, bilindik oynanış şeklini yenilikçi stratejik yaklaşımlarla birleştiren eşsiz bir atmosfere sahip. PUBG: BATTLEGROUNDS‘un SAHAYA İN, YAĞMALA, HAYATTA KAL temelleri üzerine kurulmuş yeni bir anlatım ve genişletilmiş seçeneklerle gelen bu dev harita, yeni özellikleri ve içeriğiyle her oynanışta heyecan dolu, dinamik bir oyun tecrübesi vadediyor.

 

Güneybatısında uzanan sakin göller ve bambu koruları ya da kuzeydoğusunda yer alan besbelli doruklarıyla RONDO, birbirinden farklı yerlerden oluşmakta. Yu Lin köyünün yemyeşil hoşluğu, Tin Long Garden’ın şelalelerle dolu görünümü yahut Mey Ran’ın ırmak kenarı mimarisi üzere değerli alanlar oyunculara çeşitli stratejik seçenekler sunuyor. Misal biçimde Jadena City’nin gökdelenleri ve neon ışıklı sokakları ağır kent savaşları vaat ederken NEOX Fabrikası ise eşsiz kapışmalara hamile. Rin Jiang, Jao Tin ve Stadyum üzere ek alanlar da kendi içlerinde oyuncular için farklı zorluklar barındırıyor. Haritanın yenilikçi özellikleri ortasında yok edilebilir bambular ve beklenmedik inişlerin kapısını aralayan ek bir başlangıç uçağı yer almakta. RONDO ayrıyeten yakın dövüş için ülkü bir 9 mm HMS olan JS9’u da oyuna ekliyor.

İlginizi Çekebilir;  'Super Crazy Rhythm Castle' 14 Kasım'da Sizlerle!

 

PUBG | İHTİŞAM KENTİ: RONDO – SQUID GAME’İN BAŞROL OYUNCUSU LEE JUNG-JAE’NİN ROL ALDIĞI YENİ BİR KISA FİLM

KRAFTON ayrıyeten bugün RONDO’nun resmi canlı aksiyon filmi PUBG | İHTİŞAM KENTİ: RONDO’yu yayınladı. Extraction ve Extraction 2’nin Yöneticisi Sam Hargrave tarafından yönetilen kısa sinemanın başrollerinde Daniel Wu (The Man with the Iron Fists, Tomb Raider, Reminiscence) ve Lee Jung-Jae (Squid Game) yer alıyor. Daniel Wu, tüm takımın hayatta kalması için savaşan Alpha rolünü üstlenirken Lee Jung-Jae, Alpha grubu tarafından öldürülen kardeşinin intikamını almak isteyen Beta’yı canlandırmakta. Bu kısa sinema, iki şiddetli düşman ortasındaki nefes kesen çaba aracılığıyla yeni haritayı canlı bir biçimde gözler önüne seriyor.

 

PUBG | İHTİŞAM KENTİ: RONDO’yu izlemek için tıklayın

 

OYUNCU ÖDÜLLERİ

RONDO’nun çıkışını kutlamak maksadıyla yepyeni Survivor Pass: RONDO yolda.  Bu güncellemeyle ödül sistemi yenilendi ve Survivor Pass mükafatlarına G-COIN, Şemalar, Hayatta Kalma Sandıkları ve Zanaatçı Jetonları üzere çeşitli yeni mükafatlar eklendi. Aktör Daniel Wu’nun Alpha rolünde ve Lee Jung-Jae’nin Beta rolünde yer aldığı RONDO’ya dair yeni iş birliği eşyaları, 6 Mart 2024’e kadar PC oyuncuları ve 14 Mart 2024’e kadar konsol oyuncuları için mevcut olacak.

 

RONDO ile ilgili daha fazla bilgi için adresimiz https://pubg.com/rondo. PUBG: BATTLEGROUNDS ile ilgili daha fazla bilgiyi https://pubg.com/tr/ adresinde, ayrıca YouTube, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch ve TikTok üzerindeki resmi toplumsal medya kanallarında bulabilirsiniz. Daha fazla basın gerecine ve tüm bültenlere ise PUBG: BATTLEGROUNDS resmi basın odası üzerinden erişebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar