Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. PUBG MOBILE 2.9 güncellemesi ile Buz Festivali resmen başlıyor

PUBG MOBILE 2.9 güncellemesi ile Buz Festivali resmen başlıyor

admin admin -
10 0

PUBG MOBILE 2.9 güncellemesi ile Buz Şenliği resmen başlıyor

 

PUBG MOBILE’ın 2.9 güncellemesi ile savaş alanına yüksek süratli Kar Rayları, Uçan Ren Geyiği, Kartopu Tabancası ve daha fazlasını içeren kar temalı yeni bir bölge geliyor

 

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE, 7 Kasım’da yayınlanan 2.9 güncellemesiyle beyazla kaplandı. 7 Ocak 2024’e kadar oyuncular, düşman oyuncuları mağlup etmenin buzla kaplı yeni yollarını ararken sürpriz armağanların yer aldığı kış temalı bir alan olan Karlık Köy’de de savaşabilecekler. Ayrıyeten Metro Royale’in 17’nci kısmı de yolda ve World of Wonders kar temalı yeni bir şablon dahil olmak üzere yeni objeler ve iyileştirmeler de yer alıyor.

 

Buz Evresi başlıyor

2.9 güncellemesinde Karlık Köy, PUBG MOBILE hayranlarını buz şenliğine davet ediyor! Oyuncular iki katlı bir Buzdan Heykel Meydanında savaşabilir ve haritayı Kar Raylarından Snowboard’lara kadar heyecan verici yeni yollarla geçebilirler. Şayet savaş alanı oyunculara hala gereğince soğuk görünmüyorsa, heyecan verici efektlere sahip Kartopu Tabancaları da oyunda mevcut olacak. Oyuncular bunlarla düşmanlara ateş ederken, onları da kardan adamlara dönüştürecekler! Ayrıyeten oyuncular, karlı bir örtü oluşturmak için yere, dondurmak içinse su yüzeyine ateş edebilecekler. 

 

Bunlarla birlikte Karlık Köy’de öbür kardan adamlar da olacak. Şanslı Kardan Adam ve etrafında gizlenmiş üç farklı Kardan Çocuk, oyuncular tarafından görülebilir. Oyuncu, bir Kardan Çocuk bulduğunda, çocuk onları takip edecek ve onları Şanslı Kardan Adam’a geri götürmelerine müsaade verecek. Hepsini bulmak ve geri götürmek ise oyunculara bir sandık kazandıracak! Bunlara ek Şanslı Buz 2.9 güncellemesinde daha da fazla ödül mevcut. Yalnızca oyuncuların, mükafata ulaşmak için buzlu dış yüzeyleri kırmanın en tesirli yolunu bulmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir;  Yeni bir oyunla UNICEF ve Doğan Holding 5 milyon çocuğa ulaşacak

 

Buz Şenliği yaklaşırken Uçan Ren Geyikleri de haritada belirmeye başlayacak! Savaş alanına sevinç saçılması için bu araçlara iki oyuncunun binmesine müsaade veriliyor. Haritalar ayrıyeten dönem için armağanlarla dolu ağaçlar ve erzakla dolu çoraplarla da süslenecek.

 

2.9 güncellemesi ayrıyeten, genişletilmiş PvE seçenekleriyle World of Wonder yaratıcı moduna yeni eklemeler, yeni Düzenleyici geliştirmeleri ve yeni bir Karlı Harita Şablonunun yanı sıra Buz Şenliği objeleri de dahil olmak üzere çeşitli oyun geliştirmeleriyle getiriyor. Ek olarak, dönüşüm oyunuyla ilgili marifetleri tanıtan Maharet İdare Aygıtı iyileştirmelerinin yanı sıra yeni ‘Yakala Beni ’ Oyun Şablonu güncellemeleri de ekleniyor.

 

Yeni Royale Pass Ace, 14 Kasım 2023 – 13 Ocak 2024 tarihleri ortasında satışa sunulacak. Oyuncular rütbelerini artırmak için RP vazifelerini tamamlayabilir ve yeni özel renk kıyafetleri, kar motosikleti ve ren geyiği kaplamaları başta olmak üzere çeşitli mükafatlar alabilecek.

 

PUBG MOBILE’ın 2.9 güncellemesine dair tüm detaylar, resmi yama notlarında bulunabilir.

 

Daha fazla detay için için Instagram, Youtube, TikTok, Facebook, Twitch ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar