Haber 2023

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Samsung, Galaxy S23 Ultra ile ‘Epik Dünyalar’ keşfetmek için oyuncu Emma Myers ve Team Galaxy ile iş birliği yaptı

Samsung, Galaxy S23 Ultra ile ‘Epik Dünyalar’ keşfetmek için oyuncu Emma Myers ve Team Galaxy ile iş birliği yaptı

admin admin -
13 0

Samsung, Galaxy S23 Ultra ile ‘Epik Dünyalar’ keşfetmek için oyuncu Emma Myers ve Team Galaxy ile iş birliği yaptı

 

Samsung’un yeni reklam kampanyası “Epik Dünyalar” yalnızca bir aygıtın değil, bir dünyanın kapılarını aralıyor. Aktris Emma Myers, Galaxy S23 Ultra ile farklı dünyalara seyahat yaparken izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu büyülü seyahat sırasında görülen her bir kısa sinema, Galaxy S23 Ultra’nın her şartta inanılmaz kamera tecrübesi sunmasıyla ve dünyanın dört bir yanından yetenekli videographer’ların katkılarıyla hayat buluyor. 

 

Samsung Electronics “Epic Worlds” (Epik Dünyalar) sinemasının tamamlandığını duyurdu. Tüm sahneleri Galaxy S23 Ultra ile çekilen bu eşsiz sinematik film, farklı sinema tiplerinin ortak noktalarını yakalayarak taşınabilir içerik oluşturma imkanlarını yine tanımlıyor. Tamamlanmış hali neredeyse büsbütün kitle kaynaklı (crowd-sourced) çekimlerden oluşan “Epic Worlds” sineması, açık iş birliğinin de gücünü gözler önüne seriyor.

 

Yeni bir öykü anlatımı yaklaşımıyla çekilen kısa sinemada Netflix’in “Wednesday” dizisindeki rolüyle tanınan Emma Myers, bilim kurgu, sinema noir, western, fantezi ve aksiyon-gerilim tiplerinde bir seyahate çıkıyor. Emma Myers baş kahramanı canlandırsa da sinemanın kahramanı olarak Galaxy S23 Ultra’nın Gece Modu öne çıkıyor. Düşük ışıklı sahneleri çekerken kullanılan, eşsiz yeteneklere sahip   Gece Modu (Nightography), sinemada sahiden de sinematik netlikte detaylar sunuyor.  

 

Filmde kullanılan merkezi öykü anlatımı metodu, birbirini tamamlayan içeriklerin oluşturulmasına ilham verdi. Galaxy Team Influencer’ları, dünyanın dört bir yanında kendi sahnelerini çekti. Tümü Galaxy S23 Ultra ile çekilen birbirinden bağımsız bu kesimler, “Epic Worlds” sinemasını merkeze alarak projenin bütünüyle uyumlu hale getirildi.

 

‘Epic Worlds’ yarışında Türkiye’yi temsil eden iki yıldız: Fazilet Yılmaz ve Nurdan Usta

İlginizi Çekebilir;  2024 yılında siber güvenlik dünyasını neler bekliyor ?

Erdem Yılmaz ve Nurdan Usta, Samsung tarafından düzenlenen memleketler arası seçmelerde büyük bir muvaffakiyet elde ederek Türkiye’yi gururla temsil etti. Tüm Samsung ülkeleri ortasında yapılan bu rekabetçi seçim sürecinde, yalnızca 9 kişinin yer aldığı itibarlı listeye girmeyi başararak, sinemalarının tüm dünyada yayınlanan bu kıymetli içerikte yer almasını sağladılar. İki yetenekli ismin katkıları, Samsung’un “Epic Worlds” dünyasını zenginleştirerek, küresel izleyiciye Türkiye’nin estetik zenginliğini ve öykü anlatıcılığını sunuyor. Onların gözünden yansıyan epik dünyalar, Galaxy S23 Ultra’nın eşsiz ekranında hayat buluyor.

 

Samsung’un bu büyüleyici kısa sinema serisi, sıradan bir telefonun ötesine geçerek, teknolojinin hudutlarını zorlayan özelliklerini sergilemekten çok daha fazlasını yapıyor. “Epic Worlds” çatısı altında yaratılan üniversal sinemalar, izleyicilere Galaxy S23 Ultra’nın kolay bir irtibat aracı olmanın ötesinde, ferdî yaratıcılıklarının ve hayal dünyalarının kapılarını araladığını hissettiriyor. Sinemalar, izleyicilerin gözlerini bu eşsiz aygıtın kamerasıyla yaratabilecekleri sonsuz imkanların vizyonuna açıyor. Galaxy S23 Ultra’nın imkanlarına dair derinlemesine bir dalış sunan bu sahneler, kullanıcıların kendi hikayelerini ve evrenlerini nasıl şekillendirebileceklerini gözler önüne sererek, yalnızca hayal güçlerinin sonlarını değil, birebir vakitte teknolojinin de yeni ufuklarını keşfetmeye davet ediyor.

 

Emma Myers: ‘‘Böylesine süper bir kısa sineması akıllı telefonla çekmek nitekim inanılmaz bir deneyimdi’’

Emma Myers, sinemayla ilgili şunları söyledi, “Samsung beni Team Galaxy’nin bir modülü olmaya davet ettiğinde çok heyecanlandım. Böylesine süper bir kısa sineması akıllı telefonla çekmek sahiden inanılmaz bir tecrübeydi. Tüm süreci ve sonucu çok sevdim. Bu türlü eşsiz projeler çok ilgimi çekiyor. Samsung ile çalışmak bana kendi yaratıcılığımı daha fazla öne çıkarma fırsatı sunarken kendi kısa sinemasını çekenlere yaratıcı bir ilham verdi. Üstün düzeyde bir iş birliğinin eseri olan ‘Epic Worlds’ sinemasının derlenmiş halini herkesin görmesi için sabırsızlanıyorum.”

İlginizi Çekebilir;  Sıfır hata yüzde yüz koruma

 

‘‘Epic Worlds’’ sinemasının direktörü Zee Ntuli ise, “Dürüst olmak gerekirse sinema beni çok şaşırttı. Galaxy telefonun yapabildiklerinden inanılmaz derecede etkilendim. Beni asıl şaşırtan ise telefonun düşük ışıkta gösterdiği performans oldu. Gece Çekimi harika bir özellik” dedi.

 

Proje, Galaxy’nin sinema sinemalarına benzeri içerikler yaratma gücünü göstermek için Samsung’un yüksek profilli sinema yapımcılarıyla iş birliği yaptığı önceki Filmed #withGalaxy kampanyalarının devamı niteliğinde. “Epic Worlds” sineması bu başarıyı, harika içerik oluştururken gücün ve manzara kalitesinin ötesine geçen gözü pek bir tabirle sürdürüyor.

 

Emma Myers’ın başrolde olduğu ‘‘Epic Worlds’’ sinemasını izlemek isteyenler, YouTube   linkini ziyaret edebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar